اخبار سیاسی

سلطانی فر چه دستور ویژهای برای حمایت از ورزش تهران داده است؟

به گزارش خبرنگاران، ورزش استان تهران و آنالیز مشکلاتی که به خاطر کرونا با آن روبرو شده موضوع نشستی بود که روز گذشته در دفتر وزارت ورزش و با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و رضا گل محمدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران برگزار گردید.

8 مهر 1399

رئیس مجلس: نواقص جدی در رعایت وعده اجرای پروتکل های کنکور ارشد وجود داشت

رئیس مجلس توضیح داد: بعضی پیامهای مردمی از کنکور ارشد، حاکی از نواقص جدی در رعایت وعده اجرای پروتکل های جدید بود.

6 مهر 1399

خبرنگاران نشست بین المللی جمع آوری یاری اقتصادی برای بیروت 19 مرداد برگزار می گردد

لندن - خبرنگاران - دفتر رییس جمهوری فرانسه بیان کرد که نشست یاری اقتصادی به بیروت، به ریاست امانوئل مکرون و سازمان ملل روز یکشنبه 18 مرداد به صورت ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد.

6 مهر 1399

مسجدی: برای تحقق پیشرفت و آسایش ملت عراق درکنار آنها و دولت بغداد ایستاده ایم

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد با تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم تاکید نمود که ایران در کنار ملت و دولت عراق برای تحقق آسایش و پیشرفت این کشور ایستاده است.

6 مهر 1399

خبرنگاران عملکرد دولت واقع بینانه و صادقانه تشریح شود

اراک - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: دولت در کارنامه دو دوره فعالیت خود با توجه به مسائل تحریم و تنگناهای اقتصادی کارنامه قابل قبولی دارد و باید این اقدامات در هفته دولت واقع بینانه و صادقانه برای مردم تشریح شود.

6 مهر 1399

تحلیلگر بلومبرگ، قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران رأی نمی آورد

یک ستون نویس نشریه بلومبرگ نوشت قطعنامه تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران رأی نخواهد آورد و چین و روسیه به فروش سلاح به ایران ادامه خواهند داد.

6 مهر 1399

خبرنگاران حبابی شدن جامعه محصول دوره کروناست

تهران- خبرنگاران- ناصر فکوهی انسان شناس، معتقد است که حبابی شدن جامعه، یعنی فرو رفتن افراد در حباب های محافظت کننده و به وجود آمدن تکه های پراکنده ای که علاقه مند به همزیستی با یکدیگر نیستند و تلاشی برای شرایط بهبودی که همگان و با هم بتوانند از آن بهره...

6 مهر 1399

ترامپ نخست وزیر انگلیس را بر سر هوآوی تهدید نموده است

رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای با شبکه فاکس نیوز درباره صحبت جدی و تندی که با نخست وزیر انگلیس درخصوص موضوع هواوی داشته، سخنان اغراق آمیزی گفت و خودستایی کرد.

6 مهر 1399

خانه هایی که به خطر افتاده اند

عضو جامعه اقامتگاه های بوم گردی ایران می گوید: تصمیمات فله ای حیات طبیعی بوم گردی ها را به خطر انداخته، این خانه ها را بدهکارتر نموده و گردشگران را به آن ها بدبین نموده است.

4 مهر 1399

افزایش 30 درصدی مهاجرت انگلیسی ها به کشور های اتحادیه اروپا

بر اساس یک تحقیق جدید، مهاجرت شهروندان بریتانیایی از سال 2016 پس از برگزاری همه پرسی برگزیت، به کشور های عضو اتحادیه اروپا 30 درصد افزایش داشته است.

4 مهر 1399

هشدار ژاپن به کره جنوبی: اموال ما را مصادره نکنید!

ایسنا نوشت: معاون نخست وزیر ژاپن امروز (سه شنبه) تاکید نمود، اگر کره جنوبی به خاطر مناقشات کار اجباری در دوران جنگ اموال ژاپن را مصادره کند، توکیو به این اقدام واکنش نشان خواهد داد.

4 مهر 1399

هکرهای روسی به ایمیل وزیر سابق انگلیسی رخنه نموده بودند

به گزارش خبرنگاران، رویترز از قول دو منبع آگاه می نویسد که اطلاعات محرمانه مربوط به تجارت انگلیس و آمریکا که قبل از انتخابات سراسری انگلیس در دسامبر 2019 به بیرون درز کرد توسط هکرهای روس از حساب ایمیل های لیام فاکس وزیر سابق تجارت خارجی بریتانیا سرقت شده...

3 مهر 1399

K125، شاسی بلندِ وطنی، ساخت ایران خودرو!

خبرنگاران: K125 اولین شاسی بلند طراحی شده توسط ایران خودرو است و قرار است نمونه های اولیه آن از 1400 وارد بازار خودروی کشور گردد. حالا با این تورم موجود، شاید باید به نسخه های وطنی شاسی بلند عادت کنیم!

2 مهر 1399

عراق ، آخرین پیشنهاد دولت مرکزی به اربیل ، کُردها: بغداد محل برطرف مسائل اقلیم کردستان است

یک وزیر کابینه اقلیم کردستان عراق از ارائه آخرین پیشنهاد دولت مرکزی به حکومت محلی اربیل در راستای برطرف اختلافات طرفین و پاسخگویی به آن خبر داده است.

30 شهریور 1399

درخواست وزیر بهداشت لبنان برای تعطیلی دو هفته ای این کشور

وزارت بهداشت لبنان امروز (دوشنبه) اعلام کرد که ما خواستار تشدید اقدامات پیشگیرانه در مقابل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دو هفته ای کشور به جز فرودگاه ها هستیم.

30 شهریور 1399

اوکراین: رمزگشایی جعبه های سیاه موفقیت آمیز بود

معاون وزیر امور خارجه اوکراین از بازیابی و رمزگشایی موفقیت آمیز جعبه های سیاه هواپیمای اوکراینی PS752 خبر داد.

28 شهریور 1399

پکن: جواب قلدری آمریکا را می دهیم، از سفر پامپئو به چین استقبال می کنیم

همزمان با وخیم تر شدن روابط میان پکن و واشنگتن، چین امروز (پنج شنبه) در حالی که بیان کرد به توافق تجاری فاز 1 خود با آمریکا پایبند خواهد ماند، هشدار داد که به تاکتیک های قلدرمآبانه واشنگتن پاسخ خواهد داد.

22 شهریور 1399

ضرب الاجل انگلیس برای سرانجام همکاری با هواوی

دولت انگلیس اعلام کرده شرکت های مخابراتی باید تا خاتمه 2027 میلادی تمام تجهیزات مخابراتی هواوی را از زیربنای شبکه 5G این کشور حذف کنند.

21 شهریور 1399

مصاحبه، تحلیلگر آمریکایی: طرح ترامپ برای اعزام ارتش به شهرها با هدف تعلیق انتخابات نوامبر است

یک تحلیلگر سیاسی آمریکایی بر این باور است که تهدید ترامپ برای اعزام ارتش با هدف برقراری نظم در کشور پس از اعتراضات مربوط به وحشیگری پلیس، راهی برای ایجاد بهانه ای است تا حکومت نظامی را در سراسر کشور برقرار نموده و انتخابات نوامبر را به تعویق بیندازد....

20 شهریور 1399

سیطره دانشگاه آزاد اسلامی بر مرزهای دانش، دیپلماسی علمی راهبردی در راستا رونق ماموریت های دانشگاهی

یکی از راهبردهای مناسب برای رونق علمی در دانشگاه آزاد اسلامی قطعا پیگیری دیپلماسی علمی است.

18 شهریور 1399
تعداد: (286)