اخبار سیاسی

دبیر جایزه جلال: حمایت گرنت از انتشار آثار چهره های برتر ادبیات دفاع مقدس در خارج از ایران

دبیر اجرایی جایزه جلال از مذاکره با دبیرخانه گرنت برای حمایت از ترجمه و انتشار 10 چهره برتر ادبیات دفاع مقدس در بخش ویژه این دوره اطلاع داد.

8 بهمن 1399

خبرنگاران کرونا، روس ها خشنود از شروع واکسیناسیون و غرب در تقلای فضاسازی

مسکو - خبرنگاران - در حالی که این روزها روسیه شاد از ساخت اولین واکسن خود با نام اسپوتنیک وی، واکسیناسیون عمومی برای شهروندانش را هم شروع نموده است ، غرب و رسانه هایش با طرح ادعاهای گوناگون، تقلا می نمایند تا این اقدام تحسین برانگیز مسکو را زیر سوال ببرند....

5 بهمن 1399

اعتقاد به سرمایه گذاری در همدان وجود ندارد

خبرنگاران/همدان رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: اعتقادی به سرمایه گذاری در همدان وجود ندارد یا اینکه بسیار ضعیف و کم اهمیت است.

5 بهمن 1399

خبرنگاران رحمانی فضلی: استواری جامعه پرستاری ایران در تاریخ پر افتخار ملت ثبت شد

تهران- خبرنگاران- عبدالرضا رحمانی فضلی فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در پیغام تبریکی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار تاکید نمود که استواری جامعه پرستاری کشورمان بر رسالت حرفه ای و اخلاقی خود در تاریخ پر افتخار ملت ایران ثبت...

4 بهمن 1399

انگلیس: راه درازی تا حصول توافق تجاری با اتحادیه اروپا داریم

به گزارش خبرنگاران، دومینیک راب وزیر خارجه انگلیس در مصاحبه با اسکای نیوز گفت که هنوز راه زیادی تا حصول نتیجه در باب مذاکرات تجاری لندن-بروکسل باقی مانده است.

2 بهمن 1399

واکنش زنگنه به وابستگی بودجه 1400 به نفت

خبرنگاران : وزیر نفت گفت: هزینه ها در لایحه بودجه 1400 نسبت به میزان تحقق درآمدهای نفتی مشخص شده است.

1 بهمن 1399

خبرنگاران تظاهرات لندنیها علیه افزایش محدودیتهای کرونایی

لندن - خبرنگاران - هزاران تن از معترضان به افزایش محدودیت های کرونایی در لندن روز سه شنبه مقابل مجلس انگلیس دست به تظاهرات زده و علیه سیاست های دولت بوریس جانسون برای مهار شیوع کرونا شعار دادند.

1 بهمن 1399

ترکیب تیم های مذاکراتی دولت افغانستان و طالبان در قطر کامل شد

درحالی که دور دوم مذاکرات دولت افغانستان و طالبان بدون ترکیب کامل دور دوم مذاکرات را در قطر شروع نموده بودند، منابع از تکمیل تیم های دو طرف خبر می دهند.

29 دی 1399

درخواست تزریق اضطراری واکسن کرونا در دومین کشور پرجمعیت دنیا

خبرنگاران : دو شرکت داروسازی هندی از جمله بزرگترین تولیدکننده واکسن دنیا درخواست تایید جهت سریع برای واکسن های کرونا برای استفاده در این دومین کشور پرجمعیت دنیا ارائه نموده اند.

18 دی 1399

پلمپ 207واحد صنفی متخلف در نیشابور

از اول آذرماه تا به امروز 207واحد صنفی متخلف در نیشابور پلمب شده اند.

17 دی 1399

نخست وزیر ژاپن: از هیچ تلاشی برای برگزاری سالم المپیک فروگذار نخواهیم بود

تهران (پانا) - یوشیهیده سوگا، خاطرنشان کرد که کشورش از هیچ تلاشی برای برگزاری ایمن و سالم بازی های المپیک فروگذار نخواهد کرد.

17 دی 1399

طالبان: امارت اسلامی یک دولت است

طالبان با انتشار مطلبی گفت که امارت اسلامی یک دولت با تمام مؤلفه های آن است که بر بیشترین بخش از خاک افغانستان حاکمیت و تسلط دارد.

14 دی 1399

حاشیه نشینی؛ پنج اولویت اصلی آسیب های اجتماعی

اواخر آبان ماه بود که خبر اقدام خودسوزی یک زن ساکن بندرعباس رسانه ای شد. زنی که پس از تخریب خانه اش توسط ماموران شهرداری این شهر دست به آخرین واکنشی زد که در توانش بود. پس از تخریب و خودسوزی و نشر گسترده خبر گروهی به دلجویی از او و خانواده اش رفتند.

13 دی 1399

شاهزاده سلمان بن عبدالعزیز به مکانی فوق سری منتقل شده است

عضو مجلس اروپا گفت که مقامات سعودی پس از حدود سه سال بازداشت خودسرانه شاهزاده سلمان بن عبدالعزیز و پدرش طی روزهای اخیر او را به یک مکان فوق سری منتقل کردند.

11 دی 1399

براتی: وزیر ورزش به صورت افتخاری در مجمع فدراسیون فوتبال حضور پیدا می کند

رئیس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال در خصوص اساسنامه جدید این فدراسیون توضیحاتی داد.

10 دی 1399

خبرنگاران مقام سازمان ملل: بایدن به توافقنامه پاریس بازمی شود

تهران- خبرنگاران- کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل چهارشنبه شنبه با استقبال از تعهدات بایدن گفت: رییس جمهوری منتخب آمریکا اولویت زیادی به حقوق بشر و به چند جانبه گرایی خواهد داد، و به توافق نامه پاریس، پیمان جهانی برای مبارزه با تغییر اقلیم، باز می شود....

2 دی 1399

یکشنبه هفته آینده مجلس جلسه علنی خواهد داشت

نایب رئیس مجلس در سرانجام جلسه علنی امروز (چهارشنبه) بیان کرد که جلسه آینده مجلس یکشنبه هفته آینده دوم آذر به صورت علنی برگزار خواهد شد.

29 آذر 1399

صربستان، کشوری پرتلاطم اما زیبا

یکی از مهمترین جاهای دیدنی فرانسه که بعید است تا به امروز تصویر آن را ندیده باشید، بنای طاق پیروزی پاریس است؛ یک طاق سنگی سفید که با ارتفاع 50 متری، در میان میدانی عظیم و شلوغ جای گرفته است. این طاق زیبا در کنار برج ایفل…

28 آذر 1399

سخنگوی الکاظمی اظهار داشت: عاملان قتل هشام الهاشمی شناسایی شدند

سخنگوی نخست وزیر عراق از شناسایی دو نفر از افرادی که در قتل هاشم الهاشمی پژوهشگر مسائل سیاسی و راهبردی نقش داشتند، اطلاع داد.

26 آذر 1399

امتناع ترامپ از پذیرش شکست، مایه خجالت است

نامزد حزب دموکرات که خود را رئیس جمهور منتخب آمریکا اعلام نموده، طی یک کنفرانس خبری امتناع دونالد ترامپ از پذیرش شکست در انتخابات را مایه خجالت و شرمساری توصیف کرد.

23 آذر 1399
تعداد: (348)