اخبار صنعت

طرح پرورش قارچ با سیستم عامل اندروید در مرحله تجاری سازی، دانشکده فضای مجازی راه اندازی می شود

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد گفت: راه اندازی مرکز تحقیقات فضای مجازی را در دستور کار داریم، مذاکراتی هم اجرا شده تا بتوانیم آن را در قالب یک دانشکده فضای مجازی ایجاد کنیم.

7 خرداد 1399

خبرنگاران افزایش 36 درصدی حمل کالاهای ضروری در کشور

تهران-خبرنگاران- رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: حمل محمولات کشاورزی، دامی و مواد غذایی و کالاهای ضروری مورد احتیاج مردم در ایام نوروز، بالغ بر یک میلیون و 670 هزار تن بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از36درصد افزایش داشته است . ...

3 خرداد 1399

زمان را از دست ندادیم، برای تأمین کالا در ماه رمضان مسئله ای نداریم

وزیر صمت گفت: کالا به اندازه کافی در بازار وجود دارد و برای ماه مبارک رمضان و حتی بعد از آن تا خاتمه سال برنامه ریزی کردیم.

2 خرداد 1399

جهش تولید هم مانند رونق تولید محقق می شود

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران اظهار کرد: از ابتدای سال متقاضی زمین در شهرکهای صنعتی خیلی زیاد بود و این نشان می دهد که تولید کشور به نقطه ای رسیده که بتواند جهش کند و مسائل اقتصادی از جمله بیکاری را جبران کند؛ بنابراین مطمئنا همانطور در سال گذشته...

1 خرداد 1399

غرقی: معطل نگه داشتن کشور در برابر تعهدات اروپا مصداق سیاست خارجی منفعل بود ، قدرت نظامی، ایران را در خاورمیانه قدرتمند نموده نه قدرت سیاسی

یک کارشناس مسائل رسانه گفت: نقض تعهدات امریکا و اروپا نسبت به برجام و معطل نگه داشتن کشور با هدف اینکه ایا آنها به تعهداتش عمل خواهد نمود یا نه، اقدامی منفعلانه در سیاست خارجی بود و دیدیم که نتیجه نداد.

29 اردیبهشت 1399

بهشت نفتی جدید برای روسیه

شرکت های نفتی روسیه که به دلیل مشارکت روسیه در پیمان کاهش تولید اوپک پلاس، برای دنبال کردن اهداف داخلی تحت فشار قرار گرفتند، به منطقه ای چشم دوخته اند که آن چنان که باید تا به امروز مورد توجه قرار نگرفته است.

23 اردیبهشت 1399

تخریب 10 واحد مسکونی بر اثر انفجار گاز خانکی در نکا

خبرنگاران: فرماندار شهرستان نکا گفت: انفجار گاز خانکی در شهرک مسکن مهر نکا، سبب خسارت 400 میلیون تومانی به 10 واحد مسکونی در این شهرستان شد.

20 اردیبهشت 1399

بسته 32 میلیارد دلاری عربستان برای نجات اقتصاد از سقوط قیمت نفت

دولت عربستان سعودی روز آدینه یک بسته 120 میلیارد ریالی (32 میلیارد دلاری) برای نجات اقتصاد این کشور از سقوط قیمت نفت و تأثیر منفی شیوع ویروس کرونا، معرفی کرد.

20 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کشف میدان نفتی جدید در چین

پکن- خبرنگاران- شرکت ملی نفت دریایی چین (CNOOP) روز آدینه بیان کرد: یک میدان نفتی جدید با لایه 20 متری در دریای بئوهای واقع در شرق چین کشف نموده است.

19 اردیبهشت 1399

احتمال ابتلا به کرونا با آجیل و شیرینی ، مراقب باشید

فرمانده ستاد مدیریت کرونا در شهر تهران گفت: تمامی فعالیت های ستاد در ایام نوروز به قوت خود باقی خواهد ماند و تعطیلی برای ما بدون معنا است.

18 اردیبهشت 1399

پژوهشگران نانو 35 میلیارد ریال حمایت تشویقی دریافت کردند

ستاد نانو از ابتدای امسال تا به امروز به پژوهشگران حوزه نانو حدود 35 میلیارد ریال حمایت تشویقی اعطا کرده است.

17 اردیبهشت 1399

خبرنگاران باغداران شمیرانات برای آبیاری تحت فشار کافیست درخواست دهند

تهران- خبرنگاران- رئیس جهاد کشاورزی شمیرانات بیان کرد: در مورد اجرای پروژه های آبیاری تحت فشار هیچ گونه کمبود اعتباری وجود ندارد و باغداران می توانند با ارائه درخواست به جهاد کشاورزی از مزایای این طرح برخوردار شوند.

5 اردیبهشت 1399

اطفا حریق یک دستگاه نیسان در صندلی سوخت در بابلسر

خبرنگاران/مازندران مدیرعامل سازمان آتش نشانی بابلسر از اطفا حریق یک دستگاه نیسان در صندلی سوخت این شهرستان اطلاع داد.

27 فروردین 1399

کسب جایزه بین المللی WIPO توسط دانش آموخته دانشگاه شریف

دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف با ارائه طرح افزایش نرخ قابل حصول کانال های تداخلی به یاری روش همسونهی تداخل بدون دسترسی به ضرایب کانال های مخابراتی پیروز به کسب جایزه بین المللی WIPO شد.

12 فروردین 1399

وزیر اقتصاد فرانسه: دیگر نمی توان برای مواد اولیه دارویی به چین تکیه کرد

وزیر اقتصاد فرانسه می گوید شیوع ویروس کورونا واقعه ای تاثیرگذار است و لزوم برنامه ریزی دوباره درباره شبکه جهانی عرضه کالاها به خصوص کالاهای بهداشتی و دارویی را مطرح می نماید.

9 فروردین 1399

قطعی برق در 4 روستای استان زنجان

خبرنگاران/زنجان مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: به دلیل بارش سنگین برف و مسدود بودن راه ها، برق 4 روستا قطع است.

8 فروردین 1399

بهترین خبر ممکن برای فرهاد مجیدی و استقلال در آستانه دربی

مدافع استقلال برای بازی با پرسپولیس به احتمال فراوان نامش در لیست 18 نفره این تیم قرار خواهد گرفت.

4 فروردین 1399

هشدار قطع برق خانگی در زمستان جدی است

با کاهش دمای هوا و رکوردشکنی مصرف گاز در بخش خانگی، زنگ هشدار قطع برق و گاز در کشور به صدا درآمده و برای نخستین بار در فصل زمستان نیز زمزمه های خاموشی به گوش می رسد و این سوال به وجود آمده که ممکن است برای تامین برق یا گاز در شرایط فعلی و در بخش خانگی مشکل...

2 فروردین 1399

افق کوروش به عنوان برند نوع دوست معرفی گردید

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در حوزه عمل به مسئولیت های اجتماعی و یاری رسانی به آسیب دیدگان در حوادث سیل و بلایای طبیعی، پیروز به دریافت تندیس نوع دوستی شد و از اقدامات متعهدانه و مسئولانه این شرکت تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

19 اسفند 1398

ثروتمندترین افراد در قاره آفریقا چه کسانی هستند؟

خبرنگاران: تنها هشت کشور در قاره آفریقا افراد میلیاردر دارند.

17 اسفند 1398
تعداد: (146)