شخصیت شناسی از روی مدل مو؛ تیپ شخصیتی شما چیست؟

به گزارش مجله سایه، انگیزه - روانشناسی - با نگاه کردن به مدل موها، رنگ مو و حتی بلندی و کوتاهی مو می توان به شخصت خانم ها پی برد. آرایش و حالت مو ها، کوتاهی بلند، فر فری و یا صاف بودن آن ها چیزهای زیادی در باره شخصیت شما ابراز می نماید که مردم می توانند بر اساس آن شخصیت شما را ارزیابی نمایند. با نگاه کردن به جنس موی افراد و حتی رنگ طبیعی مویشان و مدلی که خودشان انتخاب نموده اند، می توانید ریز و درشت شخصیت شان را آشکار کنید.

شخصیت شناسی از روی مدل مو؛ تیپ شخصیتی شما چیست؟

شخصیت شناسی از روی مدل مو

1. مدل کوتاه باب

خانم هایی که مدل باب کوتاه را انتخاب می نمایند، نشان می دهند که افراد سختگیری نیستید. شخصیت آرامشان، افراد پر استرس را به آرامش دعوت می نماید. این اشخاص همواره مطابق با اوضاع پیش می فرایند و خود را با آن وفق می دهند.

2. چتری صاف

این اشخاص اعتماد به نفس خیلی بالایی دارید و ذاتا رهبری هستند که یک روی سرکش نیز دارد.

3. مدل موهای صاف

اشخاصی که موی صاف دارند، افراد با استقامتی بوده و در کارهایشان جدی هستند؛ هدف مشخصی را دنبال می نمایند و در راه رسیدن به آن جدی هستند. این آدم ها اگر مسئولیتی را قبول نمایند، تمام کوشششان را در راستای انجام شدن آن وظیفه به کار می گیرند. در کارشان متعهد و متخصص هستند و از پس مسائل زندگی به خوبی برمی آیند. دوست دارند همان طور که هستند به نظر برسند. از شاخه ای به شاخه دیگر نمی پرند.

4. مدل طبیعی

اشخاصی که موی دست نخورده و طبیعی دارند، با ادب، باشخصیت، مهربان، گشاده رو، با محبت و به همه احترام می گذارند.

≡ شخصیت شناسی از روی مدل مو ≡

5. مدل درخشنده در تاریکی

جدیدترین و بروزترین مدل مو در حال حاضر مدل درخشنده در تاریکی است. این اشخاص به هرکجا بفرایند، آن مکان را پرانرژی و پرشور می سازند و توجه همه را به خود جلب می نمایند.

6. بافت تیغ ماهی

اشخاصی که مدل موی تیغ ماهی دارند، یکنواختی را دوست ندارند؛ به همین منظور ماندن در یک مکان به مدت طولانی برای آن ها کسل نماینده و سخت است. این افراد حس ماجراجویی و روحیه آزادی دارند؛ دوست دارند اوقات فراقت خود را به سیاحت و تفریح بگذرانند.

7. مدل گوجه ای

کسانی که مدل گوجه ای را انتخاب می نمایند سبک خانم های کلاسیک را دنبال می نمایند.

8. مدل کوتاه پیکسی

این اشخاص خود را فردی خجالتی نشان می دهند؛ اما این شگرد آن هاست. در واقع آن ها می خواهند مطمئن شوند شما فرد قابل اعتمادی هستید و زمانی که اعتمادشان را به دست آوردید، با ترفند مخصوص خودشان؛ شما را شگفت زده می نمایند.

≡ شخصیت شناسی از روی مدل مو ≡

9. موی رنگین کمانی

این اشخاص هرچه به ذهنشان برسد را به زبان می آورند، حتی حرف هایی که نباید بگویند. این اشخاص اگر در اوج عصبانیت باشند؛ وقتی آرام شدید، حس شوخ طبعی شان فعال می گردد.

10. موی بلند بوهو

این اشخاص در همه مسائل خوشبین هستند و تفریحشان، طبیعت، موسیقی، و شعر است. آن ها افردای اجتماعی هستند؛ به همین منظور فقط یک دوست صمیمی ندارند؛ گروه دوستان شان عظیم و متنوع است. همچنین هرگز از شروع مصاحبه با غریبه ها احساس بدی به آن ها دست نمی دهد.

11. مدل موی بافت

این اشخاص با همه راستگو هستند. محرم اسرار همه هستند و دوستانشان همواره برای هدایت دریافت به آن ها مراجعه می نمایند.

12. مدل موی شینیون

اشخاصی که مدل موهایشان شینیون است، اشخاصی کلاسیک هستند که به زیبایی های کلاسیک علاقه دارند. ستاره های هالیوود الگوی آن ها برای ظاهرشان هستند.

≡ شخصیت شناسی از روی مدل مو ≡

13. مدل مو دم اسبی بالا

این اشخاص از جذابیت خیلی زیادی برخوردار هستند. آن ها به گونه ای خود را آراسته می نمایند که همه چیز با هم هماهنگ باشد؛ در جوانب دیگر زندگی شان نیز فوق العاده منظم هستند و هرگز دیر به قرار دیدار نمی رسند.

14. مدل موی فرفری

دخترانی که موهای فرفری دارند حس شوخ طبعی فوق العاده و قلبی مهربان دارند. صمیمیت و سخاوت شان الهام بخش دیگران برای مفید بودن است.

≡ شخصیت شناسی از روی مدل مو ≡

15. مدل موی بالیاژ

این اشخاص دوستانی وفادار و دل نشینی برای شما هستند. همه چیز را آسان می گیرند و علاقه زیادی به خانه نشینی دارند.

16. مدل موی مصری

اینگونه افراد، آدم های ساده و بی شیله و پیله ای هستند که به نظر دیگران اهمیتی نمی دهند و نمی گذارند کسی در کارشان دخالت کند. آنها می توانند در زندگی روی خطی که در نظر گرفته اند حرکت نمایند و با قدرت و استقلال عمل می نمایند. زنانی که این مدل مو را انتخاب می نمایند، در زندگی سبک خود را دنبال می نمایند و نمی گذارند که وابستگی به دیگران، زندگی شان را نابود کند.

17. مدل موی خیلی کوتاه

خانم هایی که علاقه دارند مدل مو کوتاه داشته باشند، اغلب دوست داشتنی و منطقی هستند و معمولا دوستی طولانی مدتی با افراد دیگر دارند. این خانم ها هنگام روبرو با مسائل معمولا هوشمندانه عمل نموده و در برابر مسائل مقاوم و محکم ایستادگی می نمایند. همچنین افرادی پرانرژی هستند و این موضوع موجب می گردد که گاهی بدون تفکر عمل نمایند. بیشتر افراد به دلیل شخصیت ویژه شان به آنها احترام می گذارند.

≡ شخصیت شناسی از روی مدل مو ≡

18. مدل موی کوتاه

این اشخاص اغلب صادق هستند و همواره حقیقت را بیان می نمایند. این دسته از خانم ها همواره می دانند بین زندگی شخصی و کار چگونه تعادل ایجاد نمایند. اغلب سرعت عمل بالایی در تصمیم گیری دارند و از تجربه های جدید استقبال می نمایند. شجاع هستند، از تغییرات ترسی ندارند اما با این حال بعضی مواقع به شدت خجالتی می شوند.

19. مدل موی متوسط

مدل موهای متوسط را خانم هایی می پسندند که اغلب از خود احساس رضایت می نمایند و دوستی صادقانه ای دارند. آن ها معمولا هوشمندانه عمل نموده و همواره کوشش می نمایند تا با ساده ترین راه مسائل را حل نموده و دیگران را با رفتار و سادگی ظاهر خود جذب می نمایند.

20. مدل موی بلند

خانم هایی که مدل موی بلند می پسندند اغلب رویا پرداز هستند و زندگی عاشقانه را دوست دارند و در تصورات خود برای آینده زندگی رویا پردازی می نمایند. تحمل انتقاد و حسادت دیگران را ندارند همچنین وقتی عاشق کسی می شوند حاضرند همه چیزشان را فدای عشق خود نمایند. خانم های مو بلند احساساتی و خلاق هستند و ایده های فراوانی در سر دارند.

≡ شخصیت شناسی از روی مدل مو ≡

21. مدل موی به هم ریخته

آدم های بی خیالی که به آسانی ناراحت نمی شوند و تنش های روزمره کمترین اثر را بر آن ها دارد. شاید می خواهند با مدل های مختلف خود را تطبیق دهند. از نگاه دیگر، آدم های بی قیدی که برای هیچ چیز احترام قائل نیستند، معمولا موهایی ژولیده و کثیف دارند. یا شاید به خاطر کاهلی شان چنین ظاهری پیدا می نمایند. ولی با همه این تحلیل ها، جذاب و فریبنده نیز هستند.

وبلاگ خرید: وبلاگ خرید | این سیستم پیشرفته وبلاگدهی برای فروشگاه های اینترنتی است

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 5187

به "شخصیت شناسی از روی مدل مو؛ تیپ شخصیتی شما چیست؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "شخصیت شناسی از روی مدل مو؛ تیپ شخصیتی شما چیست؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی از روی مدل مو؛ تیپ شخصیتی شما چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید