سخنگوی دولت: تعطیلی چهارشنبه و پنج شنبه برای همه لازم الاجراست

به گزارش مجله سایه، سخنگوی دولت در مورد تعطیلات چهارشنبه و پنج شنبه گفت: این تعطیلات سراسری است وقتی که هوا گرم است هم برای بخش خصوصی گرم است و هم برای بخش عمومی.

سخنگوی دولت: تعطیلی چهارشنبه و پنج شنبه برای همه لازم الاجراست

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در گفت و گوی تلویزیونی با اعلام خبر تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه به دلیل گرمای هوا، گفت: این تعطیلات شامل همه بخش های عمومی و خصوصی می شود، موارد خاصی که نیازمند به خدمت رسانی عمومی دارند در استان ها به تشخیص استاندار و یا در سطوح ملی به تشخیص معاون اول و با هماهنگی وزیر مربوطه مجوز فعالیت می گیرند.

وی در مورد اعلام بخشی از نهادهای خصوصی مبنی بر فعالیت در این روزها اضافه نمود: این تعطیلات سراسری است وقتی که هوا گرم است هم برای بخش خصوصی گرم است و هم برای بخش عمومی.

سخنگوی دولت شرح داد: تعطیلی اعلام شده سراسری و برای همه است بخش هایی که می خواهند در این روزها به فعالیتشان ادامه دهند باید مجوز لازم را از استاندار یا نهادهای ملی از وزرات مربوطه با هماهنگی معاون اول اخذ کنند.

بهادری جهرمی با تاکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف انرژی گفت: هم میهنان نیز در مصرف انرژی صرفه جویی کنند تا با مسئله ای در این زمینه روبرو نشویم.

سخنگوی دولت پیش از این در توئیتی از تعطیلی چهارشنبه و پنج شنبه خبر داد، بهادری جهرمی نوشت:

با توجه به گرمای بی سابقه هوا در روزهای جاری، به منظور حفظ سلامت شهروندان، هیئت دولت با پیشنهاد وزارت بهداشت مبنی بر تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در سراسر کشور موافقت کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 مرداد 1402 بروزرسانی: 11 مرداد 1402 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 15860

به "سخنگوی دولت: تعطیلی چهارشنبه و پنج شنبه برای همه لازم الاجراست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی دولت: تعطیلی چهارشنبه و پنج شنبه برای همه لازم الاجراست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید