انتخاب اتاق شیراز به نام اتاق برگزیده ماه آگوست

به گزارش مجله سایه، فدراسیون جهانی اتاق های بازرگانی (ICC) از میان اتاق های بازرگانی سراسر جهان، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز را به واسطه مشارکت فعال در بستر ارتباطی ICC و اشتراک گذاری اخبار، اسناد و رویدادهایی همچون وبینار پیش بینی های هواشناسی و همچنین فرصت های فناوری اطلاعات در زندگی روستایی، به نام اتاق برگزیده در ماه آگوست انتخاب کرد.

انتخاب اتاق شیراز به نام اتاق برگزیده ماه آگوست

از دلایل انتخاب اتاق فارس، ارائه پیشنهاد و برنامه هایی جهت حمایت و اطلاع کشاورزان کشورمان از شرایط آب و هوا جهت جلوگیری از بروز خسارات ناشی از تغییرات ناگهانی هواشناسی نام شده است.

اتاق فارس با برگزاری وبینار روستای هوشمند و تغییر زندگی زنان روستایی و عشایری ضمن توجه به اقتصاد دیجیتال،زنان روستایی را به استفاده از اینترنت در زندگی و افزایش مهارتهایشان تشویق می کند. اطلاعات مربوط به فناوری می تواند زنان را توانمند و آگاهانه تحت تأثیر قرار دهد.از جمله تأثیرات مثبت اینترنت بر زندگی روستایی توسعه اجتماعی، افزایش قدرت تصمیم گیری ساکنان روستایی، حفظ محیط زیست و بهبود کیفیت زندگی اشاره شده است.

اتاق بازرگانی بین الملل (ICC) بستر ارتباطی و نهاد مادر حدود 2780 اتاق بازرگانی در 50 کشور جهان برای تبادل اطلاعات و ارتباطات اتاق های بازرگانی در سراسر جهانست.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 16 شهریور 1400 بروزرسانی: 16 شهریور 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 8984

به "انتخاب اتاق شیراز به نام اتاق برگزیده ماه آگوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب اتاق شیراز به نام اتاق برگزیده ماه آگوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید