آثار جدید فریبرز لرستانی وارد بازار نشر کتاب کودک شد

به گزارش مجله سایه به نقل از روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، هر کدام از این دو کتاب که از مجموعه نیایش های بچگانه توسط انتشارات آستان قدس رضوی به نشر منتشر شده، حاوی هفت داستانک کوتاه برای بچه ها است.

آثار جدید فریبرز لرستانی وارد بازار نشر کتاب کودک شد

این عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان درباره انتشار مجموعه نیایش های بچگانه گفت: این مجموعه سعی کرده با زبانی ساده و صمیمی به کودک کمک کند تا ارزش زندگی را دریابد و با آگاهی از حضور خدا در تمام لحظات زندگی، ارتباط بهتری با خالق خود برقرار کند.

در بخشی از داستان دوستی از کتاب پری کوچولو می خوانیم:

وقتی مادر لباس ها را می شوید، آنها را روی بند رخت پهن می کند. بعد به آسمان نگاه می کند. آن وقت خورشید خانم از پشت ابر بیرون می آید، با خنده می گوید: آمدم، آمدم. مادر لبخند می زند. روی پله حیاط می نشیند تا خورشیدخانم لباس ها را خشک کند...

فریبرز لرستانی متولد سال 1347 در کرمانشاه است. او پیش از این آثاری چون بزک سر به هوا، وقتى خیلى کوچولو بودم، گربه ى عجیب، قشنگ تر از شعر، موش دم بریده و مادر پروانه ها را در کارنامه خود داشته است.

تصویرگری آثار جدید فریبرز لرستانی را گلناز ثروتیان بر عهده داشته است. هر یک از این دو کتاب با قیمت 14 هزار تومان و شمارگان 2000 جلد راهی بازار نشر کتاب کودک شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 6175

به "آثار جدید فریبرز لرستانی وارد بازار نشر کتاب کودک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آثار جدید فریبرز لرستانی وارد بازار نشر کتاب کودک شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید