وزیر قانون مستعفی پاکستان باز هم به سمت خود منصوب شد

به گزارش مجله سایه، وزیر قانون پاکستان که طی روزهای اخیر برای قبول وکالت پرونده تمدید مدت خدمت فرمانده ارتش از سمت خود استعفا کرده بود باز هم به سمت خود منصوب شد.

وزیر قانون مستعفی پاکستان باز هم به سمت خود منصوب شد

به گزارش دفتر منطقه ای مجله سایه به نقل از داون نیوز، عارف علوی رئیس جمهور پاکستان مراسم تحلیف فروغ نسیم وزیر قانون این کشور را اجرا کرده و باز هم او را به سمت خود منصوب کرد.

رئیس جمهور پاکستان ضمن تاکید بر کارکرد خوب وزیر قانون پاکستان خاطرنشان کرد: استعفای وی برای قبول وکالت پرونده تمدید مدت خدمت ژنرال باجوا شایسته تقدیر است.

به نظر می رسد هماهنگی بسیار زیاد موجود بین ارتش و دولت پاکستان دلیل اصلی تلاش عمران خان برای تمدید مدت خدمت قمر جاوید باجوا بوده است.

این در حالی است که برخی احزاب اپوزیسیون خواهان عدم تمدید مدت خدمت باجوا بودند و همین باعث شد تا نظر نهایی توسط دادگاه عالی پاکستان اتخاذ شود.

دستگاه قضایی پاکستان ابتدا با تمدید مدت خدمت ژنرال باجوا مخالفت کرده بود ولی در ادامه با درخواست دولت موافقت کرده و مدت خدمت باجوا را 6 ماه تمدید کرد.

فروغ نسیم عضو حزب متحده کراچی است و به دلیل همراهی این حزب با تحریک انصاف از سوی عمران خان به عنوان گزینه قطعی برای تصدی پست مهم وزارت قانون انتخاب شده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 1880

به "وزیر قانون مستعفی پاکستان باز هم به سمت خود منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر قانون مستعفی پاکستان باز هم به سمت خود منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید