مقاله: پیمانکاران راه آهن اردبیل

به گزارش مجله سایه، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا حسین زاده در جریان بازدید از پروژه راه آهن اردبیل اظهار کرد: بانک ملی سنگ زیرین آسیاب برای پروژه های عمرانی و اقتصادی کشور محسوب می گردد؛ به طوری که در حوزه آب، احداث ایستگاه های پمپاژ و پروژه های عظیم پتروشیمی، پالایشگاه و ... با مشارکت جدی سعی در افزایش توان اقتصادی داریم.

مقاله: پیمانکاران راه آهن اردبیل

وی گفت: روی تعهد خودمان در پرداخت 750 میلیارد تومان به راه آهن مصمم ایستاده ایم و امیدواریم به تناسب پیشرفت پروژه تزریق بودجه را نیز ببینیم.

حسین زاده در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از سختکوشی پیمانکاران و مجریان پروژه راه آهن اردبیل در سخت ترین شرایط آب و هوایی و همچنین تحریم ها اظهار کرد: مردم اردبیل سال های سال در انتظار شنیدن سوت قطار هستند که امیدواریم با کوشش استاندار اردبیل و تیم همراه بتوانیم به تکمیل این پروژه یاری کنیم.

مدیر عامل بانک ملی همچنین در بازدید از بلندترین و بزرگترین پل راه آهن کشور با نام آرپاچایی در مسیر راه آهن اردبیل - میانه اعلام نمود: این پل که با کوشش مهندسان ایرانی و به شکل بومی در حال احداث است می تواند بخش عظیمی از کیفیت و توان راه آهن را بالا برده و به تکمیل این پروژه در فازهای بعدی یاری کنیم.

حسین زاده اعلام کرد: کارشناس ناظر در این پروژه داریم که با ارائه گزارش او نسبت به تزریق بودجه اقدام می کنیم و در سال آینده در قالب قسط دوم سعی خواهیم کرد تزریق بودجه در نیمه اول سال اتفاق بیفتد تا متناسب با شرایط آب و هوایی استان اردبیل روند تکمیل راه آهن سرعت گیرد.

منبع مقاله: پیمانکاران راه آهن اردبیل

انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 9521

به "مقاله: پیمانکاران راه آهن اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پیمانکاران راه آهن اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید