اخبار اقتصادی

پرسنل بانک های ادغامی تعدیل نمی شوند

بر اساس تفاهم اولیه کاهش 10 درصدی تعداد شعب هریک از بانک های مشمول ادغام در دستور کار بوده که به این لحاظ، نگرانی کارکنان این بانک ها را در پی داشته است.

8 مهر 1399

سلطانی فر چه دستور ویژهای برای حمایت از ورزش تهران داده است؟

به گزارش خبرنگاران، ورزش استان تهران و آنالیز مشکلاتی که به خاطر کرونا با آن روبرو شده موضوع نشستی بود که روز گذشته در دفتر وزارت ورزش و با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و رضا گل محمدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران برگزار گردید.

8 مهر 1399

خبرنگاران نشست بین المللی جمع آوری یاری اقتصادی برای بیروت 19 مرداد برگزار می گردد

لندن - خبرنگاران - دفتر رییس جمهوری فرانسه بیان کرد که نشست یاری اقتصادی به بیروت، به ریاست امانوئل مکرون و سازمان ملل روز یکشنبه 18 مرداد به صورت ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد.

6 مهر 1399

مسجدی: برای تحقق پیشرفت و آسایش ملت عراق درکنار آنها و دولت بغداد ایستاده ایم

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد با تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم تاکید نمود که ایران در کنار ملت و دولت عراق برای تحقق آسایش و پیشرفت این کشور ایستاده است.

6 مهر 1399

هوش مصنوعی سلامت خاک را ارزیابی می کند

محققان برای تجزیه و تحلیل سلامت خاک از هوش مصنوعی استفاده کرده اند که این امر به جلوگیری از ضرر در تولید محصولات کشاورزی کمک می کند.

6 مهر 1399

جدول پخش برنامه های صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری

جدول پخش برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری را در این بسته خبری ببینید.

6 مهر 1399

خبرنگاران عملکرد دولت واقع بینانه و صادقانه تشریح شود

اراک - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: دولت در کارنامه دو دوره فعالیت خود با توجه به مسائل تحریم و تنگناهای اقتصادی کارنامه قابل قبولی دارد و باید این اقدامات در هفته دولت واقع بینانه و صادقانه برای مردم تشریح شود.

6 مهر 1399

تحلیلگر بلومبرگ، قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران رأی نمی آورد

یک ستون نویس نشریه بلومبرگ نوشت قطعنامه تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران رأی نخواهد آورد و چین و روسیه به فروش سلاح به ایران ادامه خواهند داد.

6 مهر 1399

خبرنگاران حبابی شدن جامعه محصول دوره کروناست

تهران- خبرنگاران- ناصر فکوهی انسان شناس، معتقد است که حبابی شدن جامعه، یعنی فرو رفتن افراد در حباب های محافظت کننده و به وجود آمدن تکه های پراکنده ای که علاقه مند به همزیستی با یکدیگر نیستند و تلاشی برای شرایط بهبودی که همگان و با هم بتوانند از آن بهره...

6 مهر 1399

شرکت ایرباس کشتی باری فضایی می سازد

شرکت ایرباس قرار است یک کشتی فضایی بسازد تا نمونه های جمع آوری شده از سنگ و خاک مریخ را به زمین منتقل کند.

5 مهر 1399

جزییات عیدی دولت به دارندگان سهام عدالت ، مردم منتظر واریز چقدر باشند؟

به گزارش خبرنگاران، رئیس سازمان خصوصی سازی گفته دومین مرحله از آزادسازی سهام عدالت در روز عید غدیر انجام خواهد شد و مشمولان این سهام علاوه بر 30 درصدی که اکنون می توانند به فروش برسانند قادر به فروش 30 درصد دیگر خواهند بود. احتمالا این خبر همان عیدی دولت...

5 مهر 1399

شناسایی خانه های خالی با پیامک

خبرنگاران : مالکان بیش از یک واحد مسکونی پس از ارسال یک پیامک از وزارت راه و شهرسازی دو هفته فرصت دارند شرایط واحد خود را با دولت چک نمایند در غیر این صورت مشمول مالیات می شوند.

5 مهر 1399

خانه هایی که به خطر افتاده اند

عضو جامعه اقامتگاه های بوم گردی ایران می گوید: تصمیمات فله ای حیات طبیعی بوم گردی ها را به خطر انداخته، این خانه ها را بدهکارتر نموده و گردشگران را به آن ها بدبین نموده است.

4 مهر 1399

محافظ صفحه هواوی میت 40 پرو جزئیاتی از نمایشگر آن را فاش کرد

روز گذشته تصاویری از محافظ صفحه گوشی مورد انتظار هواوی میت 40 پرو منتشر شد که با نگاهی به آن می توانیم به جزئیاتی در رابطه با نمایشگر این محصول پی ببریم.

4 مهر 1399

افزایش 30 درصدی مهاجرت انگلیسی ها به کشور های اتحادیه اروپا

بر اساس یک تحقیق جدید، مهاجرت شهروندان بریتانیایی از سال 2016 پس از برگزاری همه پرسی برگزیت، به کشور های عضو اتحادیه اروپا 30 درصد افزایش داشته است.

4 مهر 1399

افزایش بیماران بدحال در بیمارستان ها ، هشدار نسبت به خستگی کادر درمان

معاون آموزشی سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه شکست دادن کرونا در چند ماه آینده و بازگشتن به زندگی عادی میسر نیست، در عین حال بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و همچنین برطرف کردن دغدغه های جامعه پزشکی کشور تاکید کرد.

4 مهر 1399

جزئیات اعطای تسهیلات به 400 هزار بازنشسته تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افزایش اعتبارات تسهیلات پرداختی به بازنشستگان در سال جاری خبر داد که بر اساس آن با افزایش اعتبارات این ردیف به 2000 میلیارد تومان، رقم وام های پرداختی به پنج میلیون تومان رسیده که بین 400 هزار نفر توزیع خواهد شد. ...

4 مهر 1399

هکرهای روسی به ایمیل وزیر سابق انگلیسی رخنه نموده بودند

به گزارش خبرنگاران، رویترز از قول دو منبع آگاه می نویسد که اطلاعات محرمانه مربوط به تجارت انگلیس و آمریکا که قبل از انتخابات سراسری انگلیس در دسامبر 2019 به بیرون درز کرد توسط هکرهای روس از حساب ایمیل های لیام فاکس وزیر سابق تجارت خارجی بریتانیا سرقت شده...

3 مهر 1399

واشنگتن در تدارک تحریم حامیان داخلی حزب الله

ایسنا نوشت: یک مقام آمریکایی تأکید کرد دونالد ترامپ تحریم حامیان داخلی حزب الله لبنان را بررسی می کند.

3 مهر 1399

ویدئو ، لحظه افتتاح نخستین فروشگاه عرضه کالاهای ایرانی در ونزوئلا

نخستین فروشگاه عرضه کالاهای مصرفی ساخت ایران موسوم به مگاسیس در شهر کاراکاس پایتخت جمهوری بولیواری ونزوئلا افتتاح شد.

1 مهر 1399
تعداد: (314)