مرکز فناوری پکن از بازگشت قدرتمند اقتصاد اطلاع داد

به گزارش مجله سایه، مرکز فناوری پکن در ژانگانکون از رشد مالی قدرتمند چین اطلاع داد. در 8 ماه نخست سال جاری درآمد کل شرکت های های تک، در این منطقه با 9.9 درصد افزایش روبرو شد.

مرکز فناوری پکن از بازگشت قدرتمند اقتصاد اطلاع داد

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرگزاری مالی ایران به نقل از شین هوا، مرکز فناوری پکن در ژانگانکون از رشد مالی قدرتمند چین اطلاع داد. در 8 ماه نخست سال جاری درآمد کل شرکت های تکنولوژی بالا، در این منطقه با 9.9 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 4 تریلیون یوآن (حدود 589.2 میلیارد دلار آمریکا) رسیده است.

بر طبق گزارش دفتر آماری شهرداری پکن، در میان بخش های کلیدی فناوری، بخش الکترونیکی و اطلاعاتی شاهد افزایش 17.5 درصدی درآمد سالانه بوده و درآمد آن از ژانویه تا آگوست به 1.93 تریلیون یوآن رسیده است.

این دفتر آماری همچنین در وب سایت خود اعلام نموده است که سایر بخش های عمده ای که به رشد مالی یاری نموده اند شامل بخش مهندسی زیستی و داروهای جدید می باشد که درآمد کل آنها 158.2 میلیارد یوآن شده که 7 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

کل هزینه تحقیق و توسعه فناوری پیشرفته شرکت های عظیم در این منطقه نسبت به سال گذشته تقریباً یک چهارم افزایش یافته است و به 182.8 میلیارد یوآن رسیده است.

منطقه ژانگانکون که به دره سیلیکون چین معروف می باشدمیزبان شرکت های برجسته فناوری اطلاعات چینی و همچنین استارت آپ های جدید است.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 5434

به "مرکز فناوری پکن از بازگشت قدرتمند اقتصاد اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز فناوری پکن از بازگشت قدرتمند اقتصاد اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید