مربی پیشین تیم ملی تفنگ: مربیان تمایل دارند در دیگر کشورها کار نمایند

به گزارش مجله سایه، مربی پیشین تیم ملی تفنگ گفت: شرایط کاری در ایران مثل سایر کشورها نیست؛ شاید به همین علت است که مربیان مایل هستند در کشورهای دیگر کار نمایند.

مربی پیشین تیم ملی تفنگ: مربیان تمایل دارند در دیگر کشورها کار نمایند

محمد زائر رضایی در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص عقد قرارداد با تیم ملی بنگلادش اظهار کرد: از روز شنبه به بنگلادش آمده ام. طبق صحبتی که با دبیر فدراسیون این کشور داشتم قراردادم احتمالا دو ساله باشد. البته خودم مد نظر دارم که قرارداد تا بازی های آسیایی 2022 باشد و بعد از آن مجددا تمدید کنیم. ولی پیشنهاد مسوولان بنگلادش این است که تا المپیک قرارداد بسته گردد. باید ببینیم طی چند روز آینده که قرارداد کامل می گردد چه خواهد شد.

او در ادامه درباره شرایط ورزشکاران بنگلادش گفت: تیم ملی بنگلادش دو سال و نیم قبل یک مربی خوب در اختیار داشت اما آن مربی از این تیم جدا شده است. در این مدت که ورزشکاران شان مربی نداشتند افت خیلی زیادی داشتند. نتایج آخرین مسابقه آن ها را دیدم که با افت شدیدی همراه بود و امیدواریم با استفاده از جوانان مستعد به نتایج خوبی برسیم.

وی درباره جدا شدنش از تیم ملی تفنگ ایران گفت: من از سال 89 تا 98 مربی تیم ملی بودم. در زمان مربیگری آقای لازلو و کوران نیز در تیم ملی بودم. دو سال قبل به خاطر کارهای شخصی بهتر دانستم که بیش تر به آن کارها رسیدگی کنم. این موضوع را به مسوولان وقت گفتم اما متاسفانه فکر کردند موارد دیگری است و با من خیلی خوب رفتار نکردند.

مربی پیشین تیم ملی تفنگ ایران در ادامه درباره ساخت ساچمه با کیفیت در ایران گفت: شرکت ما توانست برای اولین بار ساچمه با کیفیت فراوری کند که تا چند مدت دیگر ورزشکاران می توانند از آن ها استفاده نمایند. برای ساخت این ساچمه ها زحمت زیادی کشیدیم و امیدوارم که بتوان از آن بهره برد.

زائر رضایی در ادامه گفت: ایران پتانسیل این را دارد که مربیان خوبی داشته باشد و بتواند تیم خیلی قوی داشته باشد اما شرایط کاری در ایران مثل کشورهای دیگر نیست. شاید مربیان به همین سبب است که مایل هستند در کشورهای دیگر کار نمایند. هم از نظر اقتصادی و هم از نظر قدردانی متاسفانه بعضی از رییسان فدراسیون کم کاری می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 10448

به "مربی پیشین تیم ملی تفنگ: مربیان تمایل دارند در دیگر کشورها کار نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی پیشین تیم ملی تفنگ: مربیان تمایل دارند در دیگر کشورها کار نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید