قطار گردشگری لرستان دوباره به راه می افتد

به گزارش مجله سایه، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از آغاز مجدد فعالیت قطار گردشگری استان اطلاع داد .

قطار گردشگری لرستان دوباره به راه می افتد

لذت بخشترین تجربه سفر را با دور زمین تجربه کنید.

به گزارش مجله سایه به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، سید امین قاسمی مدیرکل میراث فرهنگی این استان در این خصوص گفت: با پیگیری های انجام شده و همکاری راه آهن جمهوری اسلامی حرکت قطار گردشگری استان لرستان از روز سه شنبه 29 مرداد شروع خواهد شد.

قاسمی با اشاره به این که پس از آخرین حرکت این قطار در دهم فروردین ماه سال جاری و جاری سیل در استان که موجب تخریب بخشی از زیرساخت های گردشگری در راستا ریلی گردشگری لرستان شد، اضافه کرد: با کوشش های فراوان و موافقت شرکت راه آهن حرکت قطار گردشگری استان از سر گرفته می گردد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان بیان داشت: در حرکت ریل باس گردشگری استان دو تور یک روزه و سه روزه پیش بینی شده که در تور یک روزه زیبایی های راستا ریلی و در تور سه روزه بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی شهرهای خرم آباد و بروجرد و همچنین زیبایی های راستا ریلی برای علاقه مندان و گردشگران در نظر گرفته شده است.

قاسمی با بیان اینکه دومین حرکت قطار گردشگری لرستان هم روز پنجم مهرماه همزمان با روز جهانی جهانگردی انجام خواهد شد گفت: علاقه مندان به استفاده از این قطار گردشگری می توانند به وسیله شرکت حامی گشت گهر مجری قطار گردشگری لرستان نسبت به رزرو بلیت خود اقدام نمایند.

در راستا قطار گردشگری استان لرستان 19 توقفگاه پیش بینی شده که مسافران و گردشگران می توانند با استفاده از این قطار از همه توقفگاه ها دیدن نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 15 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 518

به "قطار گردشگری لرستان دوباره به راه می افتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطار گردشگری لرستان دوباره به راه می افتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید