فعالان برگزیده کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجا ن شرقی تجلیل شدند

به گزارش مجله سایه، خبرگزاری خبرنگاران-آئین تجلیل از فعالان و برگزیدگان کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی با حضور مرتضی طاهریان، معاون ساماندهی و شبکه سازی کانون های مساجد کشور و رابطان منتخب کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در خانه فرهنگ تبریز برگزار گردید.

فعالان برگزیده کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجا ن شرقی تجلیل شدند

محمد هادی نیا مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی در این مراسم، با بیان این که رویداد ملی فهما امسال با شعار به توان مردم از مرداد ماه امسال شروع و تا سرانجام آذر ماه امسال تداوم خواهد داشت، گفت: این طرح به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در سومین سال برگزاری در قالب سه شبستان فرهنگ، هنر و نوآوری و 12 رواق نور، کتاب، دانش، همدلی، رسانه، سرود، فیلم، نمایش، ترنج، قلم، کارآفرینی، فن آوری در حال انجام است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی اعلام کرد: این طرح ملی با ایجاد بستر مشارکت و نقش آفرینی، رقابت سالم، فراوری و اشتراک محتوا، هماهنگی و انسجام فعالیت کانون های مساجد کشور کوشش می نماید در راستای تقویت مؤلفه های استحکام فرهنگی نظام اسلامی بر محور مسجد، گام بردارد.

وی از استقبال فعالان فرهنگی و هنری کانون های مساجد استان در سومین رویداد ملی فهما اطلاع داد و اضافه نمود: این طرح مبتنی بر اقتضائات روز و قابلیت ها و مقدورات بومی، کارنمودها و فعالیت های مبتکرانه کانون ها و استفاده هدفمند از ظرفیت رسانه و فن آوری های نوین اجرا می گردد.

هادی نیا اعلام کرد: مدیران مسئول و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی می توانند پس از مراجعه به سامانه بچه های مسجد به آدرس www.bachehayemasjed.ir پس از کلیک روی گزینه رویداد فهما، نسبت به ثبت فعالیت های اجرا شده در رواق های 12گانه اقدام نمایند.

وی با بیان این که اکوسیستم مجازی بچه های مسجد فرصتی برای ارزیابی فعالیت ها و انتقال تجربه های پیروز میان کانون های فرهنگی هنری مساجد است، اضافه نمود: سامانه بچه های مسجد قابلیت های مختلفی برای کانون ها فراهم نموده که اختصاص صفحه اختصاصی کانون برای میزبانی از مخاطبان فضای مجازی تنها بخشی از ظرفیت های تعریف شده است.

بعلاوه در ادامه این مراسم مرتضی طاهریان؛ معاون ساماندهی و شبکه سازی کانون های مساجد کشور ضمن ارایه توضیحاتی درخصوص سومین رویداد ملی فهما؛ جوابگوی سؤالات، ابهامات و مسائل رابطان کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی بود.

لازم به ذکر است، در این مراسم از گروه سرود منتخب در طرح آوای کریمانه، کانون رابط و شایسته تقدیر در رواق نور، فعالان نظام فهما، منتخبان طرح ملی ایران قوی سال گذشته، کانون منتخب در طرح شنبه های کتاب و برگزیدگان سال قبل در رواق های تخصصی تقدیر شدند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 9975

به "فعالان برگزیده کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجا ن شرقی تجلیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالان برگزیده کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجا ن شرقی تجلیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید