فال روزانه شنبه 17 تیر 1396

به گزارش مجله سایه، فال روزانه شنبه 17 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه شنبه 17 تیر 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت سرطان (Cancer)
    • ماه در موقعیت برج جدی (Capricorn)

فال روزانه شنبه 17 تیر 1396

فروردین

زمانی که ذره ای از توانایی های خود را به رخ دیگران می کشید و از کارایی بالای خود اطمینان دارید آنها را خیلی تحت تأثیر قرار می دهید، ولی اگر آنچه وعده داده اید را تحویل ندهید دیگران زیاد راضی نخواهند شد. آنها دوست دارند باور نمایند که پاسخ مشکلاتشان پیش شماست، ولی اغراق کردن حداقل برای امروز اصلا کار خوبی نیست، پس مواظب وعده و وعیدهایی که به دیگران می دهید و ادعاهایی که دارید باشید. اگر بجای تظاهر به این که بیشتر از همه می دانید، از ابتدای راه صداقت داشته باشید همه چیز خیلی بهتر و متعادل تر پیش خواهد رفت. این موضوع به ویژه در خصوص رابطه عاطفیتان صدق می نماید و اگر می خواهید رابطه ای پایدار داشته باشید باید در این زمینه خیلی احتیاط کنید .

اردیبهشت

وقتی از پایین به اوج آسمان و هدفی که در آن بالا قرار گرفته است می نگرید شاید کمی خسته و نا امید بشوید. شما به این فکر می کنید که چرا باید مدام تحت اوامر مقامات رییستان باشید و آرزوی این که روزی جای آنها باشید را در سر بپرورانید. درست است که شما باید به قوانین احترام بگذارید، ولی این بدان معنا نیست که نمی توانید مدیران و رؤسا را زیر سؤال ببرید، اگر می بینید آنها دارند در حقتان ظلم می نمایند و یا جلوی موفقیتتان را می گیرند با دقت و سیاست از حق خودتان دفاع کنید. موقع حرف زدن با کسی که دوست دارید بهتر است کمی احتیاط کنید، زیرا اگر مواظب حرف هایتان نباشید هوای رابطه تان ابری خواهد شد .

خرداد

امروز سعی در بهتر جلوه دادن همه چیز هستید. اگر قرار است اخبار ناگواری را به دیگران بدهید طوری بیان می کنید که تاثیری بد روی مستمع خبر نداشته باشد. با این که شما می توانید حتی در بدترین شرایط هم کورسوی امیدی پیدا کنید، باید حواستان را خوب جمع کنید که مرز بین امید و توهم را در هم نشکنید. هیچ تردیدی در این نیست که قدرت تفکر مثبت شما می تواند اثرات خیلی خوبی روی دیگران و زندگی آنها داشته باشد، ولی این کار تنها در صورتی مفید است که بر اساس واقعیت ها باشد و امیدواری بی فایده به کسی نداده باشید .

تیر

در کوشش هستید که امروز ظاهرتان را کاملا حفظ نموده و کسی از درونتان باخبر نگردد و شک و تردیدهایی که نسبت به خودتان و توانایی هایتان دارید ذهنتان را درگیر نموده اند، ولی رویارویی با این احساس به آن بدی که به نظر می رسد هم نیست و می تواند حکم یک هشدار را برای شما داشته باشد که به شما نشان می دهد چطور با این شرایط روبرو شوید و به شما انگیزه می دهد تا این مانع ناخوشایند را از میان بردارید. خوشبختانه روح سرکش شما زود به حالت عادی خود باز خواهد گشت و می توانید دوباره با انرژی پیش بروید و با نتایج مثبتی که به دست می آورید اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید. امشب کمی زودتر بخوابید تا پس از چند روز تفریح برای یک هفته شلوغ کاری آماده شوید .

مرداد

امروز از آن روزهایی است که در گوشه ای نشسته و افسوس روزها و فرصت های از دست داده را می خورید. ولی به احتمال خیلی زیاد شما دارید اشتباه می کنید و برداشتتان از شرایط فعلی اشتباه است. اصلا قرار نیست که شما به موفقیتی که به دنبال آن بوده اید نرسید، مسئله این است که شرایط ایجاب می نماید زمان بیشتری برای جمع و جور کردن کارها و به ثمر نشاندن آنها احتیاج دارید. به جای این که نگران و نا امید شوید و فکر کنید نمی توانید به موقع به هدفتان برسید، آستین هایتان را بالا زده و آغاز به کار کنید. آینده در انتظار شماست، پس با انرژی تمام به سوی آن پیش بروید و با این افکار بچگانه وقت خودتان را نگیرید .

شهریور

امروز برخلاف روزهای دیگر بسیار ساده انگارانه همه چیز را رویت می کنید و همین باعث می گردد که فکر کنید آنچه می بینید تصویری واقعی از حقیقت است، ولی اگر با این نگرش پیش بروید و فرض را بر این بگذارید که همه دارند حقیقت را به شما نشان می دهند و می گویند، باید خودتان را برای نا امیدی و سرخوردگی آماده کنید. نه این که دیگران از روی عمد بخواهند شما را فریب بدهند، در واقع شاید آنها قصد داشته باشند به شما یاری نمایند. ولی به نغعتان است که نگاهتان بیش از اندازه مثبت نباشد و واقع بینانه رفتار کنید و قبل از آن که دست به هر کاری بزنید همه جوانب و واقعیت ها را در نظر بگیرید. سعی کنید بعد از ظهر امروز را در خانه مانده و خودتان را برای آغاز یک هفته جدید آماده کنید .

مهر

با وجود این که معمولا رفتار محبت آمیز شما در دیگران احساس راحتی ایجاد می نماید، امروز در کمال تعجب می بینید که نتیجه ای کاملا برعکس دارد. اگر می بینید که از نیت خوب شما اشتباه برداشت می گردد بی فایده سعی نکنید که دیگران را قانع کنید که طرف آنها هستید، ولی اجازه ندهید این شرایط شما را تسلیم کند و از پا دربیاورد. به واکنش های دیگران و دلیل مخالفت آنها دقت کنید و به ریشه آن پی ببرید، این کار به شما یاری خواهد نمود که معضل را از میان بردارید. در خصوص کسی که دوست دارید هم بهتر است همین کار را نموده و اگر می بینید که چنین مسئله ای با او دارید به ریشه اصلی این مشکل فکر نموده و آن را حل کنید .

آبان

امروز یکی از نزدیکانتان هر چند ناخواسته ولی با بیرحمی تمام شکوفه های امیدی که در وجودتان جوانه زده اند را هدف گرفته و می خواهد آنها را بخشکاند. ولی شما مجبور نیستید تحت تأثیر انرژی منفی آنها قرار بگیرید. همه چیز به خود شما و نگاهتان بستگی دارد، با امید و انرژی مثبت به سریع ترین شکل ممکن خودتان را به هدفتان برسانید. به جای این که تحت تأثیر حرف های دیگران به خاطر اشتباهات گذشته تان خودتان را سرزنش نموده و توانایی های خود را دست کم بگیرید یادتان باشد کسانی برنده هستند که از دنبال کردن رویاهایشان خسته نمی شوند و هر چند بار هم که زمین بخورند وباره از جایشان بلند شده و راهشان را ادامه می دهند.

آذر

امروز همه دارند شما را تشویق می نمایند که حرف دلتان را به زبان بیاورید، ولی شما اشتیاق چندانی به حرف زدن در خصوص افکارتان نشان نمی دهید، حداقل تا وقتی همه چیز را در نظر نگرفته اید دوست ندارید چیزی به کسی بگویید. هرچند ایده آل گرایی شما ذهنتان را تحت تاثیر قرار داده و شور و هیجان را در آن زنده نموده است، شما کسی نیستید که به سادگی هیجان زده شده و امنیت احساسی خود را کنار گذاشته و بخواهد رهبری را در دست گرفته و پیشتاز گردد. لزومی هم ندارد که برای تحت تأثیر قرار دادن رفتارها و کارهای دیگران راحتی خودتان را به خطر بیندازید. اگر به حرف دلتان گوش کنید به خوبی به شما می گوید تا کجا باید پیش بروید .

دی

شما عادت دارید که برای کارهایتان برنامه داشته باشید و سپس بر اساس آن برنامه ها پیش رفته و به هدفتان برسید. متاسفانه امروز اگر ببینید که یک جای نقشه تان با مشکل روبرو شده است روحیه خود را از دست می دهید و حس می کنید تعادلتان بهم خورده و اوضاع از دستتان خارج شده است. یادتان باشد که موفقیت خیلی ها به شما و کارهایتان گره خورده است و تسلیم نشوید. کافی است خودتان را نبازید تا بتوانید مثل همواره با قدرت مدیریت فوق العاده ای که دارید کنترل همه چیز را با یک تصمیم درست و به موقع دوباره در دست بگیرید. این تعطیلات را با یک شام دونفره رمانتیک با کسی که دوست دارید به خاتمه برسانید .

بهمن

شما دارید تمام کوششتان را می کنید که همه چیز در روابط کاریتان به صورت پایدار و ثابت باقی بماند، ولی این کوشش شما برای جلوگیری از تغییرات کافی نیست. شما با کوشش برای حفظ شرایط فعلی تنها خودتان را خسته می کنید. سعی نکنید چیزی را به دیگران تحمیل کنید، این موانع کوچک نمی توانند جلوی پیشرفت شما را بگیرند. اجازه ندهید این نگاه منفی جلوی رسیدن شما به رویاهایتان را بگیرد. شما خودتان سرنوشت خود را رقم می زنید و همه چیز به انتخاب ها و اقدام های خودتان بستگی دارد. حالا که به اندازه کافی استراحت نموده اید از امشب برای فردایتان و کارهایی که باید انجام دهید برنامه ریزی کنید تا اولین روز هفته را به خوبی و با انرژی زیاد آغاز کنید .

اسفند

امروز اگر حاضر باشید در خصوص احساساتتان حرف بزنید می توانید با کلماتی که از دهانتان خارج می شوند روز یک نفر را بسازید. شما گاهی از حرف زدن در خصوص احساسات شخصیتان سر باز می زنید، تنها به این دلیل که فکر می کنید این کار باعث می گردد آسیب پذیر و ضعیف به نظر برسید. با این حال بر عکس آنچه فکر می کنید حرف زدن در خصوص احساساتتان در حال حاضر موقعیت شما را قویتر خواهد نمود و به دیگران نشان خواهد داد که از لحاظ فکری چقدر رشد نموده اید. از بیان کردن نگرانی هایتان نترسید، داشتن صداقت حس اعتماد را در دیگران به وجود می آورد. امروز همه جای خانه را تمیز کنید و هیچ جایی برای انرژی منفی ناشی از گرد و غبار و کثیفی باقی نگذارید .

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: ستاره
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 5794

به "فال روزانه شنبه 17 تیر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه شنبه 17 تیر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید