ظریف با بیانیه پمپئو به مردم آمریکا پیغام داد، عکس

به گزارش مجله سایه، وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر با اشاره به قتل فجیع مرد سیاه پوست غیر مسلح در شهر مینیاپولیس توسط پلیس آمریکا، نوشت که زمان آن فرا رسیده که دنیا علیه نژادپرستی متحد گردد.

ظریف با بیانیه پمپئو به مردم آمریکا پیغام داد، عکس

به گزارش مجله سایه، محمد جواد ظریف در توئیتی با انتشار تصویر بیانیه 27 ژوئن 2018 مایک پمپئو علیه کشورمان با عبارات مشابه مردم آمریکا را مخاطب قرار داد و نوشت:

عده ای فکر نمی نمایند که جان سیاهان اهمیت دارد. قابل توجه کسانی از ما که جان سیاهان را مهم می دانند: زمان آن است دنیا با نژادپرستی مقابله کند. دنیا علیه نژادپرستی

[ ترجمه متن تصحیح شده در عکس ضمیمه توئیت ]

بیانیه وزیر امور خارجه، محمد جواد ظریف

30 می 2020

اعتراضات اخیر در آمریکا

حکومت آمریکا منابع شهروندانش را به هدر می دهد؛ چه ماجراجویی هایش در آسیا، آفریقا یا آمریکای لاتین باشد، چه حمایتش از دیکتاتورهای بی شمار، یا جاه طلبی هایش برای توسعه پرهزینه سلاح هسته ای اش، همه اینها تنها به رنج مردم آمریکا می افزاید. همانطور که قبلا هم گفتم هیچ جای تعجبی نیست که اعتراضات در آمریکا ادامه دارند. مردم آمریکا از رهبرانشان می خواهند تا آنها را در ثروت کشور سهیم نمایند و به نیازهای برحقشان پاسخ دهند.

ما تاکتیک های بی اثر همیشگی حکومت در سرکوب، زندانی کردن معترضان و انکار استیصال مردم آمریکا را محکوم می کنیم. مردم آمریکا از نژادپرستی، فساد، بی عدالتی و بی کفایتی رهبرانشان خسته اند و دنیا صدای آنها را می شنود.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 4173

به "ظریف با بیانیه پمپئو به مردم آمریکا پیغام داد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف با بیانیه پمپئو به مردم آمریکا پیغام داد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید