دیدار معاون وزیر علوم با صالحی امیری

به گزارش مجله سایه، معاون وزیر علوم با رئیس کمیته ملی المپیک دیدار و در خصوص موفقیت های ورزش دانشجویی گفت وگو کرد.

دیدار معاون وزیر علوم با صالحی امیری

به گزارش مجله سایه و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان با سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار که قراخانلو، رئیس آکادمی ملی المپیک، شهنازی دبیر کل کمیته، دهخدا رئیس فدراسیون دانشجویی، علیزاده، احمدی و صفاری حضور داشتند صدیقی ضمن ارائه گزارش از فعالیتهای مطلوب فدراسیون دانشجویی و ورزش دانشجویی و توجه به مباحث ورزش همگانی و قهرمانی در دانشگاه ها مواردی را در خصوص موفقیت های ورزش دانشجویی در یونیورسیاد مطرح کرد.

وی گفت: یکی از موارد مهم در دولت فعلی توجه به افزایش سرانه ورزش دانشجویی و فعال تر شدن انجمن ها بود که به خوبی توانستیم در این زمینه گام های مهمی برداریم.

سپس دهخدا رئیس فدراسیون دانشجویی به ارائه گزارشی از بازی های یونیورسیاد دانشجویان و چگونگی آماده سازی تیم های اعزامی به این رقابت ها پرداخته و از همکاری مطلوب فدراسیون دانشجویی ایران با فیزو و کسب کرسی های متعدد مواردی را بیان نمود.

صالحی امیری ضمن خیر مقدم به مدعوین مطرح کرد: در حال حاضر 18 کمیسیون مختلف در کمیته فعالیت می کنند که حدود 150 نخبه دانشگاهی در این کمیسیون ها فعال هستند و مسئله ای برای همکاری با فدراسیون و ورزش دانشجویی وجود ندارد.

وی شرح داد: تنظیم و عقد تفاهمنامه ورزشی بین وزارت علوم و کمیته ملی المپیک در زمینه ورزشی بخصوص بازی های المپیک 2020 و بهره مندی از پتانسیل های نرم افزاری و سخت افزاری در این زمینه جهت حضور تیم های ورزشی در بازی های المپیک موجب تقویت کاروان اعزامی به این بازیهها خواهد شد تا دو طرف بتوانند از امکانات یکدیگر در راستای رشد و عالی ورزش بهره ببرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 296

به "دیدار معاون وزیر علوم با صالحی امیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار معاون وزیر علوم با صالحی امیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید