توقف سریال سیروس مقدم با آتش سوزی

به گزارش مجله سایه، الهام غفوری تهیه کننده خواب زده ضمن تشریح جزییات آتش سوزی در محل تصویربرداری این سریال از به کما رفتن وحید جعفری طراح صحنه این پروژه اطلاع داد.

توقف سریال سیروس مقدم با آتش سوزی

الهام غفوری تهیه کننده سریال خواب زده به کارگردانی سیروس مقدم که برای شبکه نمایش خانگی در دست فراوری است، ضمن تأیید خبر آتش سوزی در لوکیشن این مجموعه، درباره سوختگی وحید جعفری طراح صحنه این پروژه گفت: کار ما در آن لوکیشنی که وحید جعفری دچار سوختگی شد، تمام شده بود و همه عوامل به خانه های خود رفته بودند. آن لوکیشن باید برای فیلمبرداری بعدی آماده می شد.

وی ادامه داد: همه گروه بیرون آمده بودند و نمی دانم چطور شده که وحید جعفری دوباره به لوکیشن بازگشته است، اما ما احتمال می دهیم در آن لوکیشن گاز پیچیده و او دچار سوختگی شده است.

غفوری بیان نمود: وحید جعفری دچار سوختگی شدید شد و به تازگی به ما خبر دادند که او به کما رفته است. حال همه ما از این اتفاق ناگوار بسیار بد است چرا که او یک جوان خوب و همکار درجه یک بود.

این تهیه کننده در انتها اظهار کرد: پروژه متوقف شده و منتظر نتیجه پیگیری روند درمان او هستیم. کاش سوختگی او در حدی بود که ما می توانستیم کار های درمان او را پیگیری کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 987

به "توقف سریال سیروس مقدم با آتش سوزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف سریال سیروس مقدم با آتش سوزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید