تفاهمی برای ایجاد کیوسک های صنایع دستی در نوروز

به گزارش مجله سایه، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران اظهار کرد که در بازدید رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری برنامه هایی همچون برگزاری مشترک کیوسک های عرضه صنایع دستی مورد توافق همکاری قرار گرفت.

تفاهمی برای ایجاد کیوسک های صنایع دستی در نوروز

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران، پرهام جانفشان در سخنانی گفت: در بازدید رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از غرفه اداره کل استان تهران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری پیشنهاداتی برای همکاری دوسویه در حمایت از صنایع دستی و گردشگری استان مطرح شد که مورد توافق قرار گرفت.

او با بیان این که مراکز عرضه مستقیم صنایع دستی باید در دسترس همه شهروندان باشد، اظهار کرد: ایجاد کیوسک های عرضه صنایع دستی در سطح شهر تهران برای ایام نوروز موضوعی بود که از سوی اداره کل استان تهران مطرح شد و مورد تفاهم همکاری با ستاد گردشگری شهرداری تهران قرار گرفت. صنایع دستی می تواند به عنوان هدیه دیدارهای نوروزی در سبد خانوارهای تهرانی قرار بگیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران یادآور شد: تهران بازار بزرگی با سلایق مختلف است و هنرمندان صنایع دستی برای حفظ این بازار ضمن تولید آثار فاخر، می توانند محصولاتی کاربردی بر اساس نیاز و خواست مردم تولید کنند.

او اعلام نمود: برگزاری مشترک جشنواره های نوروزگاه و کیوسک های اطلاع رسانی نوروزی از دیگر مواردی بود که مورد توافق همکاری قرار گرفت.

وبلاگ خرید: وبلاگ خرید | این سیستم پیشرفته وبلاگدهی برای فروشگاه های اینترنتی است

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 2670

به "تفاهمی برای ایجاد کیوسک های صنایع دستی در نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهمی برای ایجاد کیوسک های صنایع دستی در نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید