تاکید برلین بر لزوم چند جانبه گری در حل مناقشات بین المللی

به گزارش مجله سایه، وزیر امور خارجه آلمان در آستانه سفر به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل بر لزوم چند جانبه گرایی در حل مسائل و مناقشات بین المللی تاکید نمود.

تاکید برلین بر لزوم چند جانبه گری در حل مناقشات بین المللی

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید.

به گزارش گروه بین الملل مجله سایه به نقل از روزنامه هانوفرشه آلگماینه سایتونگ، هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان در آستانه سفر به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل انتظارات خود از مذاکرات پیش رو را توضیح داد.

وی در گفتگویی خواهان راهکار های چند جانبه برای اختلافات و مناقشات بزرگ بین المللی شده و تاکید نمود که سازمان ملل مکانی است که باید در آن روی بحران ها کار شده و به راهکار آن ها نزدیکتر شویم. این امر اغلب بسیار خسته نماینده کند پیش می رود اما با این حال این مسئله ای غیر قابل جایگزین است که در این هفته تصمیم گیرندگان از تمام دنیا در نیویورک با هم دیدار می نمایند. این یک فرصت است برای اینکه مشترکا به راهکار مناقشات نزدیکتر شویم. این مسئله درباره بحران هایی مانند ایران، سوریه و یمن صدق می نماید.

هایکو ماس همچنین بر تعهد آلمان نسبت به مسئله همکاری با دیگر کشورها تاکید نموده و گفت: سیاست خارجی آلمان سیاستی چند جانبه است. من اعتقاد دارم که ما به همکاری های بین المللی برای پاسخگویی به مسائل فوری زمان خود احتیاج داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 645

به "تاکید برلین بر لزوم چند جانبه گری در حل مناقشات بین المللی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید برلین بر لزوم چند جانبه گری در حل مناقشات بین المللی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید