بیانیه باشگاه فولاد خوزستان علیه ذوب آهن

به گزارش مجله سایه، باشگاه فولاد خوزستان بیانیه ای را درباره اتفاقات بازی با ذوب آهن صادر کرد.

بیانیه باشگاه فولاد خوزستان علیه ذوب آهن

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در بیانیه باشگاه فولاد خوزستان آمده است:

روز گذشته آغاز فصل جدید فوتبال ایران و البته آغاز صدور بیانیه ها بود، بیانیه هایی که خیلی زود روی خروجی سایت ها قرار گرفت تا هنوز مسابقات هفته نخست تمام نشده، اعتراضات به داوری ها آغاز شود، اما لازم دیدیم که در خصوص صحبت های اجرا شده، توضیحاتی را برای روشن شدن افکار عمومی ارائه کنیم.

دوستان در باشگاه ذوب آهن بهتر است تا بار دیگر گل اول تیمشان در دیدار شب گذشته را مرور کنند. گلی که در ادامه خطایی به ثمر رسید که صحنه های تلویزیونی و دوربین اختصاصی ما به طور واضح نشان می دهند تصمیم اشتباهی از سوی تیم داوری بوده است تا در ادامه تمرکز تیمی ما با همین یک سوت ساده خدشه دار شود و توپ پس از یک رفت و برگشت وارد دروازه ما شود، صحنه ای که بازیکن ما به طرز کاملاً صحیح توپ را از بازیکن حریف گرفت و در حالی که تیم ما در موقعیت ضدحمله برای به ثمر رساندن گل دوم بود، اما کمک داور، تصمیم صحیح داور را برگرداند و پس از آن بازی به تساوی کشیده شد. در ادامه این صحنه به جای اعتراضات شدید به داوری، به فوتبال ادامه دادیم تا بیش تر از قبل تلاش کنیم و این گل را جبران کنیم. خطایی که اگر گرفته نمی شد در ادامه آن گلی زده نمی شد و می توانستیم با سه امتیاز از اولین دیدار بیرون بیاییم و شرایط متفاوتی برای مان رقم می خورد.

گفتنی است در تمام طول مدت بازی، اعضای نیمکت تیم ذوب آهن با اعتراض روی هر سوت، سعی داشتند تا داور را تحت تاثیر قرار بدهند و او را متقاعد به دریافت خطا کنند، آن ها حتی به انداختن اوت توسط بازیکنان تیم ما اعتراض داشتند و به این معتقد هستیم که روز گذشته تیمی که از داوری ضربه دید، ما بودیم که سه امتیاز از کف مان پرید.

دوستان در تیم فوتبال ذوب آهن بهتر است دیدار فصل قبل ما و خودشان را دوباره مرور کنند و پنالتی سالم ما که داور اعلام نکرد را دوباره ببینند، ما در آن زمان به جای اعتراض و دادن بیانیه سعی کردیم تیم را از نظر فنی و روانی آماده تر کنیم تا در مسابقات آینده بتوانیم نتایج لازم را بگیریم و این امر محقق شد و عملکرد فنی تیم ما در فصل گذشته گویای همه چیز است. گفتنی است تیم ما در فصل قبل در مسابقات زیادی از نظر اشتباهات سهوی داوری ضربه دید و اگر این اشتباهات نبود، تیم فولاد خیلی زودتر می توانست به سهمیه آسیایی برسد و شاید به عنوان دومی لیگ برتر دست می یافت. در هر صورت بهتر است تیم ها از ابتدای لیگ برتر، داوران را با دادن بیانیه و اعتراضات مکرر در زمان انجام مسابقه، تحت فشار نگذارند و اجازه بدهند تا داوران با آرامش روانی و ذهنی مناسب، مسابقات را قضاوت کنند و ان شاءالله که در هیچ دیدار دیگری در لیگ برتر شاهد اشتباهات سهوی داوری نباشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 5877

به "بیانیه باشگاه فولاد خوزستان علیه ذوب آهن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه فولاد خوزستان علیه ذوب آهن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید