برگزاری تورهای قم گردی درون شهری و برون شهری در ایام نوروز

به گزارش مجله سایه، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم از راه اندازی 7 تور قم گردی در ایام نوروز با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری، اداره کل ارشاد و اوقاف استان اطلاع داد.

برگزاری تورهای قم گردی درون شهری و برون شهری در ایام نوروز

به گزارش مجله سایه به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، حمید یزدانی از برگزاری تورهای قمگردی داخل و بیرون شهری در نوروز 98 اطلاع داد و گفت: برگزاری تورهای قمگردی سال جاری با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم، اداره کل اوقاف و اداره کل ارشاد استان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم با بیان این سال جاری علاوه بر تورهای قمگردی رایگان درون شهری، تورهای بیرون شهری با هزینه بسیار مناسب نیز با مشارکت بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفته است اعلام نمود: از آنجا که جاذبه های گردشگری استان از اولویت های مهم است از همین رو با در نظر دریافت 7 تور متنوع زیارتی، بوم گردی و طبیعت گردی، شهرگردی، صنایع دستی، کاروانسراها، محله گردی و موزه گردی برنامه قم گردی دنبال می گردد.

او با اشاره به اینکه فعالیت تورهای قمگردی تا 12 فروردین ماه ادامه دارد توضیح داد: تاکنون 600 نفر از اول فروردین ماه از برنامه های قمگردی رایگان استفاده نموده اند، از چهارم فروردین نیز علاوه بر تورهای موجود محله گردی در محله های قدیمی اصیل استان نیز شروع می گردد.

یزدانی با تاکید براینکه در همه تورهای قم گردی راهنماهای خبره حضور دارند عنوان نمود: از آنجا که گردشگری زیارت هدف اصلی است سال جاری با کمی تغییر معرفی امامزادگان و اماکن زیارتی استان در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، برنامه های قمگردی برای گردشگران غیرایرانی نیز با حضور راهنمای 3 زبانه با برنامه های ویژه نیز در دستور کار واقع شده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 623

به "برگزاری تورهای قم گردی درون شهری و برون شهری در ایام نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تورهای قم گردی درون شهری و برون شهری در ایام نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید