براتی: مجمع در فرآیند اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال نقش فعال و مؤثری خواهد داشت

به گزارش مجله سایه، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال درباره فرآیند اصلاح اساسنامه این فدراسیون توضیحاتی ارائه کرد.

براتی: مجمع در فرآیند اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال نقش فعال و مؤثری خواهد داشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، احمدرضا براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال درباره فرآیند اصلاح اساسنامه این فدراسیون گفت: همان طور که آقای نبی، دبیرکل فدراسیون در مصاحبه های خود اشاره کرده اند، پیش نویس اساسنامه فدراسیون با توجه به الزامات موردنظر فیفا در حال تهیه است و مصمم هستیم که آنچه به عنوان پیش نویس تهیه می شود، ضمن رعایت الزامات بین المللی با مقررات داخلی و ملی نیز مطابقت داشته باشد تا حتی الامکان شاهد مسائل قبلی که در سال های اخیر فدراسیون را به چالش می کشید، نباشیم.

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال ادامه داد: اخیراً جدول زمانی و راستا تهیه و تصویب اساسنامه برای فیفا ارسال شده است و براساس برنامه ارائه شده پیش خواهیم رفت و ضمن پیشرفت کار، از طریق سایت فدراسیون در صورت لزوم موارد مربوطه را اطلاع رسانی خواهیم کرد. اینکه بنده یا سایر همکاران مرتبط با موضوع، کمتر صحبت می کنیم به دلیل تمرکز بیشتر بر کار و پرهیز از حاشیه است، وگرنه عدم حضور ما در فضای رسانه ای دلیل بر عدم پیشرفت کار نیست.

براتی در ادامه تأکید کرد: هرچند که اساسنامه تهیه شده نهایتاً باید به تصویب مجمع برسد، اما با این حال و به منظور استفاده واقعی و بهینه از نظرات اعضای مجمع، اخیراً نامه ای به همه اعضای مجمع ارسال و درخواست شده است که نظرات اصلاحی و پیشنهادی خود را در اختیار فدراسیون بگذارند تا همزمان از نظرات آنها در تهیه مهمترین سند فوتبالی کشور بهره برداری شود. مضاف بر این، اعضای مجمع در سه مرحله در این راستا مشارکت و همراهی خواهند داشت.

براتی شرح داد: تهیه و تصویب اساسنامه، فرآیند چند جانبه ای بین کمیته حقوقی و تدوین مقررات، هیئت رئیسه فدراسیون، مجمع عمومی و فیفاست و اطمینان دارم که مجمع در این فرآیند، نقش فعال و مؤثری ایفا خواهد کرد.

وبلاگ خرید: وبلاگ خرید | این سیستم پیشرفته وبلاگدهی برای فروشگاه های اینترنتی است

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 3570

به "براتی: مجمع در فرآیند اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال نقش فعال و مؤثری خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "براتی: مجمع در فرآیند اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال نقش فعال و مؤثری خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید