تصویری خاص از جشن 5 ستاره پرسپولیس برای بقا در کورس قهرمانی

به گزارش مجله سایه، پیروزی مقابل مس رفسنجان که دیداری سخت برای سرخ ها به حساب می آمد پرسپولیس را در کورس قهرمانی نگه داشت.

تصویری خاص از جشن 5 ستاره پرسپولیس برای بقا در کورس قهرمانی

به گزارش خبرنگاران، تیم پرسپولیس اولین بازی سال را برخلاف 1401 با پیروزی پشت سر گذاشت تا در روزی که استقلال و سپاهان در خانه حریفان ساده تر را شکست دادند، اختلاف امتیاز خود با آنها را حفظ کند. این در حالی است که شاید تقابل با مس رفسنجان، تیم پنجم جدول، دشواری بیشتری برای شاگردان یحیی داشت و طرفداران نیز نگران از دست رفتن امتیاز بودند، اما این گئورگی گولسیانی بود که سه امتیاز را به اردوی پرسپولیس آورد.

با این نتیجه پرسپولیس حالا با حفظ امتیاز به استقبال بازی خانگی خواهد رفت. این هفته قرمزها در ورزشگاه آزادی و با حضور طرفداران میزبان ملوان خواهند بود و استقلال در اراک و سپاهان در تبریز، جدال های دشواری را پیش رو خواهند داشت. اگر پرسپولیس در خانه ملوان را شکست دهد و دو مدعی دیگر امتیاز از دست بدهند، در این صورت 5 هفته پایانی لیگ با هیجان بیشتری دنبال خواهد شد.

بعد از باخت به سپاهان بازیکنان پرسپولیس به شدت تحت فشار بودند و با این برد توانستند از زیر این فشار خارج شوند و در کورس قهرمانی باقی بمانند. برای این نتیجه طبیعی هم بود که شاگردان یحیی گل محمدی این چنین فریاد پیروزی سر بدهند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 فروردین 1402 بروزرسانی: 12 فروردین 1402 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 14765

به "تصویری خاص از جشن 5 ستاره پرسپولیس برای بقا در کورس قهرمانی" امتیاز دهید

1 کاربر به "تصویری خاص از جشن 5 ستاره پرسپولیس برای بقا در کورس قهرمانی" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویری خاص از جشن 5 ستاره پرسپولیس برای بقا در کورس قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید