بازدید بانوان کمیسیون فرهنگی از دهمین نمایشگاه گردشگری

به گزارش مجله سایه، فاطمه ذوالقدر ، طیبه سیاوشی و پروانه سلحشوری (بانوان کمیسیون فرهنگی) از دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته به آن بازدید کردند.

بازدید بانوان کمیسیون فرهنگی از دهمین نمایشگاه گردشگری

از سفر با تور ترکیبی کانادا تابستان 99 لذت ببرید. سفری فراموش نشدنی به تورنتو و آبشار نیاگارا که حسابی حال شما را دگرگون خواهد کرد.

ذوالقدر با اعلام این خبر به خبرنگار مجله سایه شرح داد: قسمت های مختلفی در نمایشگاه گردشگری وجود داشت و ما از بخش هایی مثل گروه های هتل هما، هتل های لاله، گردشگری معلولان، گردشگری سالمندان، گردشگری ورزشی و غرفه های استان های مختلف بازدید نموده ایم.

وی ادامه داد: در جریان این بازدید با بانوان فعال صنایع گردشگری و صنایع دستی نیز صحبت هایی داشتیم که آن ها خواهان یاری و حمایت اصلی دولت بودند.

وی با تاکید بر اهمیت گردشگری متذکر شد: گردشگری می تواند جایگزین خوبی برای اقتصاد تک محصولی کشور ما باشد. و در کنار آن کشور ایران را که دارای جاذبه های تاریخی و گردشگری بالایی است به جهانیان بشناساند. حتی بسیاری از ایرانیان نیز با جاذبه های ایران آشنایی کافی ندارند که برگزاری چنین نمایشگاهی می تواند باعث آشنایی آن ها گردد. اما متاسفانه اقبال مردم از نمایشگاه کم بود و این مسئله می طلبد که تبلیغات بیشتری صورت گیرد تا شاهد حضور بیشتر مردم باشیم.

این عضو کمیسیون فرهنگی در ادامه مطرح کرد: استان های مختلف نیز در این نمایشگاه غرفه داشتند که برخی از آن ها مثل هرمزگان و خوزستان با لباس های محلی حاضر شده و حضور چشمگیری داشتند.

وی اضافه کرد: همچنین دانشجویان رشته هتلداری نیز برای نخستین بار در نمایشگاه شرکت نموده بودند؛ اهمیت این مسئله از لحاظ پرداختن علمی و تخصصی و دانشگاهی به مسئله گردشگری است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 2481

به "بازدید بانوان کمیسیون فرهنگی از دهمین نمایشگاه گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید بانوان کمیسیون فرهنگی از دهمین نمایشگاه گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید