ایجاد هسته یاوران نماز در راستای حفظ ارزش های انسانی

به گزارش مجله سایه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، با اشاره به اهمیت فریضه نماز در حفظ ارزش های انسانی بر ایجاد هسته یاوران نماز تاکید نمود.

ایجاد هسته یاوران نماز در راستای حفظ ارزش های انسانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جلسه شورای اقامه نماز گفت: با توجه به اهمیت فریضه نماز و نقش موثری که در حفظ ارزش های انسانی و ارتقای شرایط فرهنگی و اجتماعی دارد، رسالت شورای اقامه نماز در این اداره کل بسیار حساس و مهم است.

وی اضافه کرد: این رسالت در دو بخش قابل تقسیم است، وظایف درون سازمانی که به مجموعه اداره کل مربوط می گردد و وظایف برون سازمانی که شامل نظارت بر اقامه نماز در واحدهای تولیدی و صنعتی است که در نوع خودش حائز اهمیت است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن تاکید بر ایجاد هسته یاوران نماز، خواهان نظارت بیشتر بر نمازخانه ها شد، از این حیث که در شرایط کرونایی ضدعفونی انجام شده و مهیا برای حضور نمازگزاران باشد.

وی اعلام نمود: با توجه به محسنات و آثار خوبی که نماز دارد و در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز، برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران واحدهای تولیدی در اولویت برنامه های شورا باشد، آثار و نتایج آن اعلام شده و برگزاری مسابقات احکام، فرهنگ نماز، پژوهش در مورد آثار آن با اعلام فراخوان در بین همه همکاران و کارکنان واحدها صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 6802

به "ایجاد هسته یاوران نماز در راستای حفظ ارزش های انسانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد هسته یاوران نماز در راستای حفظ ارزش های انسانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید