اولتیماتوم عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به اروپایی ها درباره برجام ، غربی ها به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

به گزارش مجله سایه، نماینده مردم صومعه سرا گفت: اگر بدعهدی اروپایی ها ادامه پیدا کند راهی جز خروج از برجام نداریم، چراکه در حال حاضر ملت ما را تحت فشار تحریم ها قرار دادند و اگر این فشار ها ادامه یابد، ما هم به راه گذشته خود باز خواهیم گشت.

اولتیماتوم عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به اروپایی ها درباره برجام ، غربی ها به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

در سفر با بهترین تور هلند از کشور گلهای لاله دیدن کنید و آسیاب های بادی آمستردام هلند را نظاره گر باشید.

به گزارش گروه سیاسی مجله سایه، سید کاظم دلخوش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه احتمال خروج ایران مشروط بر تکمیل پازل بدعهدی های ادامه دار اروپایی ها، همچون فعالسازی مکانیسم ماشه وجود دارد یا نه، گفت: ما در همه زمینه ها مطیع امر رهبر معظم انقلاب هستیم؛ ناگفته نماند که در اصل 110 قانون اساسی هم به صراحت گفته شده که ترسیم سیاست های کلی داخلی و خارجی برعهده رهبر معظم انقلاب خواهد بود؛ قطعا رهبر انقلاب با تدابیر و اندیشه های والایی که دارند به فکر سرافرازی کشور و سربلندی ملت ایران هستند.

وی در ادامه اضافه کرد: قرار بر این نیست که ما تحت اختیار و سلطه بیگانگان باشیم، اگر اروپایی ها ایران را همراهی نمایند و به تعهدات خود پایبند باشند؛ یعنی اینکه تحریم ها را علیه کشورمان وضع ننمایند و آن تحریم های گذشته را هم ملغی نمایند، ما چه در مجلس و چه در دولت می توانیم در رابطه با برجام تصمیم کافی را بگیریم.

غربی ها به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید نمود: اگر خواسته ملت ایران که همان برداشتن تحریم ها بوده تحقق پیدا کند ما در رابطه با برداشتن گام های کاهش تعهدات هسته ای کوتاه خواهیم آمد و در حقیقت با سر عقل آمدن اروپایی ها به آن ها یاری خواهیم کرد برجام حفظ گردد، در غیر اینصورت به همین شیوه، گام های کاهش تعهدات هسته ای را برخواهیم داشت.

نماینده مردم صومعه سرا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر بدعهدی های اروپایی ها در قبال ایران به همین شکل باشد و همسو با آمریکا حرکت نمایند، احتمال این وجود دارد که ایران به کلی از برجام خارج گردد، تاکید نمود: اگر بدعهدی اروپایی ها ادامه پیدا کند راهی جز خروج از برجام نداریم، چون در حال حاضر ملت ما را تحت فشار تحریم ها قرار داده اند. اگر این کار خود را توقف نمایند ما هم که با جهان جنگ نداریم و به همان شکل سابق تعهداتمان را اجرا می کنیم.

وی در ادامه اضافه کرد: در حال حاضر غربی ها به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و متاسفانه برخی از شیطنت هایی که توسط عده ای از عوامل وطن فروش در داخل کشور صورت می گیرد آن ها را هم در این زمینه تحریک می نماید و در حقیقت غربی ها با عقل خود کار نمی نمایند؛ بنابراین احتمال این وجود دارد که ما از برجام خارج شویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 2279

به "اولتیماتوم عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به اروپایی ها درباره برجام ، غربی ها به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولتیماتوم عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به اروپایی ها درباره برجام ، غربی ها به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید