آلگری: یوونتوس نمی داند چه زمانی باید زشت بازی کند

به گزارش مجله سایه، سرمربی یوونتوس اعتقاد دارد تیمش نمی داند چه زمانی باید روی به حمله بیاورد و چه زمانی باید بازی کثیف و زشتی ارائه کند.

آلگری: یوونتوس نمی داند چه زمانی باید زشت بازی کند

به گزارش خبرنگاران، ماسیمیلیانو آلگری پس از تساوی یک - یک یوونتوس مقابل ونتزیا و از دست رفتن دو امتیاز دیگر، در گفت وگو با شبکه خبری DAZN گفت: در نیمه اول فرصت های خوبی داشتیم. در نیمه دوم هم حدود 15 دقیقه ضعیف را پیش از گل ونتزیا پشت سر گذاشتیم. اتفاقی که مقابل سالرنیتانا رخ داد و ما خوش شانس بودیم که گل نخوردیم. باید روی این موضوع کار کنیم.

وی با بیان اینکه شاگردانش در دقایقی از بازی نتوانستند توپ را به گردش دربیاورند، توضیح داد: باید صبر می کردیم و توپ ها را به زمین ونتزیا می فرستادیم تا فشار را از خودمان دور کنیم. باید از فضاها استفاده و حریف را به خطای بیشتر وادار می کردیم، اما دو امتیاز را مقابل تیم خوب ونتزیا از دست دادیم. در شروع نیمه دوم سرگردان بودیم. در ادامه ونتزیا را در زمین خودش حبس کردیم، اما این تیم ضربه اش را زده بود.

سرمربی یوونتوس با اشاره به تجربه کم بعضی از بازیکنان بیانکونری بیان نمود: بازیکنانی داریم که تجربه بالایی ندارند. برای مثال کایو خورخه برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار داشت. کل تیم پس از شروع نیمه دوم کُند بود. به نظر می رسد متوجه نمی شویم چه زمانی باید زیبا یا مانند آن 15 دقیقه، زشت بازی کنیم و جلو برویم.

آلگری درباره کار سخت بانوی پیر برای به انتها رساندن فصل 22-2021 در میان چهار تیم برتر سری A گفت: ما نباید به این موضوع فکر کنیم. متأسفانه دو امتیازی را که باید به خانه می بردیم، از دست دادیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 10109

به "آلگری: یوونتوس نمی داند چه زمانی باید زشت بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری: یوونتوس نمی داند چه زمانی باید زشت بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید