یک بچه شهرستانی که تازه به تهران آمده اظهار نظر می نماید!

به گزارش خبرنگاران، رئیس کمیته انضباطی در تبادل نظر با رادیو تهران در واکنش به خوانده شدن پست رحمتی در صفحه شخصی اش واکنشی تند و جنجالی داشت. وی در این خصوص گفت: وقتی یک بچه شهرستان که تازه به تهران آمده و به واسطه شهرت این اجازه را به خودش می دهد که در مورد وزیر یا هر فرد دیگری اظهار نظر کند، این را باید کالبد شکافی کرد.

یک بچه شهرستانی که تازه به تهران آمده اظهار نظر می نماید!

رئیس کمیته انضباطی که به شدت از عملکرد رسانه در انعکاس این گونه اخبار گلایه مند بود بیان داشت: رسانه ملی رسالت بزرگ تری دارد و این حق را ندارد که از بیت المال هزینه کند و پست شخصی رحمتی را بخواند. تهیه کننده برنامه از من خواهش می نماید جوابگوی سوالات انضباطی باشم اما رسانه وقت مرا با قرائت پست شخصی رحمتی می گیرد، چون مجری برنامه صلاح می داند.

وی در ادامه بیان داشت: این اظهار نظر شخصی رحمتی است و خودش مسئول آن است. مهم این است که بودن یا نبودن افراد در پستهای مختلف مناسبات خاص خودش را دارد. مگر من در خصوص این که رحمتی سالهاست در استقلال حضور دارد اظهار نظر می کنم؟

حسن زاده اضافه نمود: اگر رحمتی از من بدش می آید خب بدش بیاید. چه لزومی دارد به همه ایران اعلام گردد که رحمتی از من بدش می آید.

رئیس کمیته انضباطی با متهم کردن رسانه در دامن زدن به حاشیه های فوتبال و سهم آنها از این ناهنجاری ها تاکید نمود: یکی از بدبختی های فوتبال ما بخشی از آدم های حاضر در رسانه هستند. که انصاف به خرج نمی دهند. من برای آقا علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما متاسف هستم که اینقدر صدا و سیما رها شده که در رادیو پست شخصی یک بازیکن خوانده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 1 تیر 1398 شناسه مطلب: 225

به "یک بچه شهرستانی که تازه به تهران آمده اظهار نظر می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک بچه شهرستانی که تازه به تهران آمده اظهار نظر می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید