(ویدئو) متین قوسی فوتبالیست جوان بر اثر کرونا درگذشت، تصاویر تلخ از متین قوسی

به گزارش مجله سایه، متین قوسی بازیکن فوتبال کرجی ناباورانه در نبرد با ویروس کرونا باخت تا جامعه ورزش باردیگر عزادار گردد. متین قوسی جوان فوتبالیست کشورمان در برنامه ستاره ساز با آرزوهای بزرگی که داشت خیلی زود از میان ما رفت، آنهم با ویروس مزاحم این روزها؛ کرونا. فوت متین قوسی با واکنش های ستارگان فوتبال ایران از جمله خداداد عزیزی، مجتبی جباری و ... همراه بود.

(ویدئو) متین قوسی فوتبالیست جوان بر اثر کرونا درگذشت، تصاویر تلخ از متین قوسی

این فیلم به یاد او منتشر می گردد تا در تاریخ فوتبال ایران به ثبت برسد.

فیلمی به یاد متین قوسی و استعداد نابش در فوتبال

خبر درگذشت متین قوسی فوتبالیست از زبان خداد عزیزی و مجتبی جباری

روز گذشته خداداد عزیزی در صفحه استوری واتس اپش و مجتبی جباری در صفحه اینستاگرامش از فوت یکی از شرکت کنندگان مسابقه ستاره ساز خبر دادند.

این ضایعه تلخ برای یک فوتبالیست نوجوان کرجی به نام متین رخ داده و خداداد در صفحه استوری واتس اپش فوت وی را با انتشار ویدیویی از حضور او در برنامه ستاره ساز تسلیت گرفته است.

خداداد عزیزی یکی از 4 داور این برنامه بود و البته متین قوسی جزو بازیکنان گروه او نبود. با این حال وی با انتشار این خبر همدردی خود را به خانواده وی ابراز نموده است. ظاهراً فوت این نوجوان کرجی به خاطر کرونا رخ داده است.

پست مجتبی جباری درباره فوت متین قوسی

مجتبی جباری همچنین برای متین قوسی نوشت: از زمان ثبت این تصاویر (اشاره جباری به فیلمی است که در بالا منتشر شده است) چیزی حدود یک سال گذشته است. حالا شاید وقت آن بود تا تصاویری از موفقیت های اخیر متین قوسی را به اشتراک بگذاریم یا دست کم مثل رفتار های اپیدمیک سال های اخیر، این ویدیو را به نشان گذشت یک سال از ثبت و نشر آن، بازنشر کنیم. اما این تصاویر نه نشان موفقیت متین است و نه یک رفتار اپیدمیک و اینستاگرامی. این تصاویر مجموعه ای از یادگاری های ماست از متین قوسی عزیز که در اپیدمی کرونا از دست رفت و دیگر هیچ تصویری از او ثبت نخواهد شد. متین قوسی از میان ما رفت و حالا یک ستاره بی فروغ شد. تیم عظیم ستاره ساز از دست دادن این جوان رعنای فوتبال ایران را به خانواده محترم قوسی و جامعه فوتبال ایران تسلیت می گوید روحش شاد.

واکنش رشید مظاهری به درگذشت متین شوقی

رشید مظاهری در استوری اینستاگرامی خود نسبت به درگذشت متین قوسی واکنش نشان داده است. علاوه بر رشید مظاهری برخی بازیکنان تراکتور نظیر میثم تیموری نیز این استوری را به اشتراک گذاشته اند.

در این استوری آمده است:

واکنش ادموند بزیک به درگذشت متین قوسی بر اثر کرونا

همچنین پس از درگذشت متین قوسی، ادموند بزیک که به همراه فیروز کریمی، خداداد عزیزی و مجتبی جباری وظیفه انتخاب بازیکنان را در برنامه ستاره ساز را بر عهده داشتند، در ارتباط با این واقعه تلخ، با انتشار یک متن تأثیرگذار و ویدیویی از صحنه های بازی این جوان کرجی واکنش نشان داد و با بازماندگان این جوان ابراز همدردی کرد.

بزیک در این پست احساسی که در صفحه شخصی خودش منتشر نموده است نوشت:

زمان ثبت این تصاویر چیزی حدود یک سال گذشته است. حالا شاید وقت آن بود تا تصاویری از موفقیت های اخیر متین قوسی را به اشتراک بگذاریم یا دست کم مثل رفتارهای اپیدمیک سال های اخیر، این ویدیو را به نشان گذشت یک سال از ثبت و نشر آن، بازنشر کنیم.

اما این تصاویر نه نشان موفقیت متین است و نه یک رفتار اپیدمیک و اینستاگرامی.

این تصاویر مجموعه ای از یادگاری های ماست از متین قوسی عزیز که در اپیدمی کرونا از دست رفت و دیگر هیچ تصویری از او ثبت نخواهد شد.

متین قوسی از میان ما رفت و حالا یک ستاره بی فروغ شد.

تیم عظیم ستاره ساز از دست دادن این جوان رعنای فوتبال ایران را به خانواده محترم قوسی و جامعه فوتبال ایران تسلیت می گوید.

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 21 تیر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 3983

به "(ویدئو) متین قوسی فوتبالیست جوان بر اثر کرونا درگذشت، تصاویر تلخ از متین قوسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) متین قوسی فوتبالیست جوان بر اثر کرونا درگذشت، تصاویر تلخ از متین قوسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید