واکنش رسمی فدراسیون والیبال به حاشیه سازی یک خبرگزاری درباره تیم ملی

به گزارش مجله سایه، تهران (پانا) - سرپرست تیم ملی والیبال ایران به حاشیه سازی یک خبرگزاری درباره تیم ملی واکنش نشان داد.

واکنش رسمی فدراسیون والیبال به حاشیه سازی یک خبرگزاری درباره تیم ملی

ه گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خبرگزاری فارس با انتشار خبری مدعی شد که سرمربی تیم ملی والیبال ایران، در اردوی آماده سازی این تیم در تهران حضور نخواهد یافت. امیر خوش خبر درباره انتشار این گونه اخبار نادرست، گفت: برنامه های فدراسیون والیبال برای آماده سازی ملی پوشان، بر اساس توافق اجرا شده با آلکنو سرمربی تیم ملی تدوین و اجرایی خواهد شد و تا کنون خلل یا تغییری در این برنامه ها ایجاد نشده است.

وی توضیح داد: بر همین اساس، اردوهای آماده سازی تیم ملی از پنجم فرودین ماه سال 1400 آغاز می گردد و انشاءالله ملی پوشان کشورمان با آمادگی خوبی در لیگ ملت های والیبال 2021 که نخستین رویداد سال آینده والیبال ایران است، حاضر خواهند شد.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران به هدف گذاری فدراسیون در بازی های المپیک توکیو اشاره نمود و گفت: امیدوارم با عملی شدن برنامه های تدوین شده، تیم قدرتمندی از والیبال ایران در بازی های المپیک توکیو حضور یابد.

وی ادامه داد: متاسفانه این روزها شایعاتی مبنی بر حضور نیافتن آلکنو در اردوی آماده سازی تیم ملی مطرح است که نادرست است و انتشار این گونه اخبار کذب، آثار نامناسبی بر روی تیم ملی و بازیکنان این تیم خواهد داشت که به سود والیبال و ورزش ایران نیست.

خوش خبر تاکید نمود: اگر رسانه ها و مردم بخواهند اطلاعات و اخبار درست و دقیقی از تیم ملی والیبال ایران داشته باشند، بهترین مرجع و منبع، سایت فدراسیون والیبال است و از رسانه ها نیز خواهش می کنم به اینگونه شایعات دامن نزنند تا تیم ملی بدون حاشیه راهی مسابقات مهم سال آینده گردد.

وی ابراز امیدواری کرد که عملکرد تیم ملی والیبال ایران در رویدادهای پیش رو، همچون سنوات گذشته باعث ایجاد شادی مردم عزیز ایران گردد.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران بار دیگر توضیح داد که این شایعات، جز تخریب تیم ملی هیچ سود دیگری ندارد و گفت: برنامه های تیم ملی والیبال با هماهنگی آلکنو تدوین و معین شده است و فدراسیون نیز بر اساس آن حرکت خواهد نمود.

وی اضافه کرد: هر چه به زمان آغاز برنامه های تیم ملی نزدیک تر شویم، جزئیات آن به طور کامل به وسیله سایت فدراسیون والیبال اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 6951

به "واکنش رسمی فدراسیون والیبال به حاشیه سازی یک خبرگزاری درباره تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رسمی فدراسیون والیبال به حاشیه سازی یک خبرگزاری درباره تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید