علی کریمی: آن هایی که بریز و بپاش دارند، می خواهند لیگ تعطیل گردد

به گزارش مجله سایه، علی کریمی که امروز برای تمرین مشترک با تیم عادل فردوسی پور در کمپ تیم های ملی حضور یافته بود در مورد شانس پرسپولیس برای قهرمانی لیگ گفت: اگر لیگ برگزار نگردد باید قهرمان تعیین گردد غیر از این نیست که! فکر کنم خود آنهایی که در فدراسیون هستند گفته اند اگر برگزار نگردد قهرمان را تعیین خواهیم کرد.

علی کریمی: آن هایی که بریز و بپاش دارند، می خواهند لیگ تعطیل گردد

علی کریمی در پاسخ به این موضوع که با آغاز دور جدید تمرینات بعضی از تیم ها مدعی حضور بازیکنان با تست مثبت کرونا در جمع خود شده اند گفت: باید پزشکان شخصی تیم ها معین نمایند که چطور بوده است. این بازیکنان از استراحت آمدند و تست دادند مثبت اعلام شده ولی حالا که در آمده و خودشان می گویند که اینطور نبوده است. اولا اگر واقعا بودند امیدوارم زودتر خوب شوند چرا که هیچ چیزی مهمتر از سلامتی نیست. بعد هم این ها باید برگردند به عقب و ببینند در زمان قرنطینه چه کردند که تست شان مثبت در آمده است.

علی کریمی که با خبرنگار خبرورزشی صحبت می کرد، در ادامه صحبت هایش بار دیگر روی قهرمانی پرسپولیس در صورت منتفی شدن ادامه مسابقات تاکید نمود و گفت: می توانستند با نشستی با مدیران و... به یک نتیجه می رسیدند. اگر اکثریت می گفتند برگزار نگردد که راه حلی انتخاب می شد و اگر می گفتند انجام گردد که هیچی. به هر حال در مجموع اگر نخواهند برگزار گردد باید قهرمان را انتخاب نمایند و پرسپولیس با 10 امتیاز اختلاف صدر جدول است. اگر اختلاف امتیاز نزدیک بود طبیعتاً این اتفاق می افتاد که قبول ننمایند اما این اختلاف به شکلی است که باید کنار بیایند.

کریمی در ادامه کنایه ای هم به بعضی باشگاه های خواستار تعطیلی مسابقات زد و گفت: کسانی که توان خود را برای عدم برگزاری مسابقات می گذارند، مخصوصاً مدیرعامل ها فکر می کنم به خاطر مسائل اقتصادی باشد. مخصوصاً تیم هایی که شرایط اقتصادی خوبی دارند اما بریز و بپاش زیادی دارند! وگرنه شما ببینید تیم هایی که وسط جدول و رو به پایین هستند چیزی نمی گویند. در نهایت باید تصمیم گیری درستی گردد و قبل از هر چیزی سلامت بازیکنان در نظر گرفته گردد. در فدراسیون ما معین نیست چه کسی تصمیم گیرنده است و این به مسائل بازی ها اضافه می نماید و انشاالله تصمیم درستی گرفته گردد.

چهره محبوب فوتبال ایران در واکنش به اینکه پیش از این در مناظره با مدیران فدراسیون به بحث هایی از اساسنامه اشاره نموده بود که اکنون به نظر می رسد حق با او بوده نیز گفت: آن زمان که یک سال و خرده ای پیش صحبت این موضوع را می کردیم همه خواب بودند حالا که نوش داروی پس از مرگ سهراب است و صحبت نکنیم درباره اش بهتر است.

کریمی درباره قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال هم گفت: آقای رییس سابق گفت از قرارداد کی روش یاد گرفتیم اما با ویلموتس قراردادی با آپشن های عجیب بستند. این درختی که ویلموتس کاشت اگر درخت نایابی هم بود نباید 7 میلیون یورو هزینه برای ما داشته باشد. چرا برای مساوی با هنگ کنگ 120 میلیون پاداش خواستند؟ برای موزه لوور هم اینقدر مهر و موم در نظر نمی گیرند.

منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 4221

به "علی کریمی: آن هایی که بریز و بپاش دارند، می خواهند لیگ تعطیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی کریمی: آن هایی که بریز و بپاش دارند، می خواهند لیگ تعطیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید