سورپرایز جهرمی اعلام شد، انتقال بسته های پستی با پهپاد

به گزارش مجله سایه، به گزارش خبرنگاران، محمد جواد آذری جهرمی در اینستاگرام در خصوص سورپرایزی که قول داده بود نوشت: انتقال بسته های پستی با پهپاد را فراهم کردیم.

سورپرایز جهرمی اعلام شد، انتقال بسته های پستی با پهپاد

از سفر با تور پاتایا لذت ببرید.

وی نوشت: به پست + (پُست پِلاس) خوش آمدید!

وزیر ارتباطات همچنین اضافه کرد: ما به جای صحبت و جلسه، چند اقدام عملیاتی انجام دادیم که هزینه ها کمتر گردد و از آلودگی شهرها جلوگیری کنیم. برای همین در طرح پست پلاس، انتقال بسته های پستی با پهپاد را فراهم کردیم که دیگر در هیچ جای ایران نقطه ای باقی نماند که غیرقابل دسترس باشد. انتقال سریع دارو به بیمارستان ها، جزیره ها، سورپرایز کردن یکدیگر و... از جمله کارهایی است که از این به بعد در اختیار شما خواهد بود. در حال حاضر کشورهای کمی در جهان هستند که این کار را نموده اند. ما می توانیم. خدا قوت به همه جوانان ایرانی برای این دستاورد.

وی بیان کرد: تجهیز کردن شرکت ملی پست به ماشین برقی، موتور برقی و دوچرخه برقی کاملا ایرانی همچنین به مناسب شروع پست پلاس ارسال نامه در سراسر کشور به وسیله پست در شنبه 23 آذر رایگان خواهد بود.

جهرمی گفت: خیلی از این سورپرایزها مثل ارسال ماهواره جدید، ارزان کردن اینترنت، #پایان-وس و ... را در تقویم گذاشتم و در دو هفته آینده از این دستاوردها و خدمات زیاد خواهیم دید. امیدوارم کوشش هایم برای برطرف فیلترها هم به نتیجه برسد، خیلی از توییت ها و کامنت ها رو برای بقیه در جلسات می خوانم تا بالاخره با واقعیت های جامعه و خواسته های شما آشنا شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 2117

به "سورپرایز جهرمی اعلام شد، انتقال بسته های پستی با پهپاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورپرایز جهرمی اعلام شد، انتقال بسته های پستی با پهپاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید