سلطانی: شهرداری ورامین با فاصله قهرمان لیگ برتر تکواندو می شود، برای نایب قهرمانی با کن و دانشگاه آزاد رقابت می کنیم

به گزارش مجله سایه، سرمربی تیم تکواندو پاس قوامین گفت: با توجه به حضور بازیکنان خوب و کادرفنی کاربلد قطعا شهرداری ورامین قهرمان لیگ برتر تکواندو خواهد شد.

سلطانی: شهرداری ورامین با فاصله قهرمان لیگ برتر تکواندو می شود، برای نایب قهرمانی با کن و دانشگاه آزاد رقابت می کنیم

مرتضی سلطانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله سایه، در خصوص صدرنشینی تیم پاس قوامین در رقابت های لیگ برتر تکواندو گفت: به لطف خدا در پنج هفته گذشته نتایج خوبی را کسب کردیم، اما باید قبول کنیم شهرداری ورامین به خاطر منافع ملی در مقابل ما از تمام قوا و ملی پوشان خود استفاده نکرد. شهرداری ورامین به خاطر حضور بازیکنان خوب و کادرفنی کاربلد قطعا تمام رقبای خود را شکست خواهد داد. این هفته شهرداری منافع ملی را به منافع باشگاهی ترجیح داد و باید از خانلرخانی و استاد میر به این خاطر تشکر کرد.

وی شرح داد: در پنج هفته گذشته مقابل یزدان، فرمانیه، مس کرمان و کانون مهاجران پیروز شدیم و با تیم شهرداری ورامین به تساوی رسیدیم. 4 تیمی که ما مقابل آنها به برتری رسیدیم تیم های خوبی هستند، اما از لحاظ پتانسیل فنی توانایی برتری مقابل آنها را داشتیم. هنوز بازی های اصلی ما با تیم های کن و دانشگاه آزاد در دور رفت و شهرداری در دور برگشت باقی مانده است. فکر می کنم با توجه به پتانسیل شهرداری، این تیم در سرانجام فصل با فاصله قهرمان خواهد شود و رقابت برای سکوی دومی بین کن، دانشگاه آزاد و پاس قوامین در جریان باشد.

سرمربی تیم پاس قوامین در خصوص تفاوت تیم فعلی این تیم با فصل گذشته گفت: 7 نفر از بازیکنان ما از تیم سال گذشته هستند. همیشه سعی کردیم بازیکنان جوان را بسازیم و تحول جامعه تکواندو بدهیم. سال گذشته اشتباه ما گرفتار شدن در دام اسم ها بود و بازیکنان اسمی با وجود حضور در تیم، رسما در اختیار ما نبودند و هیچ کاری نکردند. خدا را شکر در سال جاری بازیکنان گمنام و جوانان عملکردی بسیار خوب را به نمایش گذاشتند.

سلطانی گفت: بازیکنان جوانی مانند نیما مهرعلی، پدرام جمشیدی و رامین حسین قلی زاده در فصل جاری برای ما عالی کار کردند و حتما از چشمان تیزبین کادرفنی تیم ملی برای مسابقات آینده دور نخواهند ماند. البته باید اعتراف کنم در لیگ سال جاری علاوه بر تیم ما، جوانان بسیار خوبی در دیگر تیم ها نیز حضور دارند و شاهد لیگ خاصی نسبت به سالیان گذشته هستیم.

وی در خصوص نقدها به هوگوهای ایرانی رقابت های لیگ برتر گفت: این نقدها را همه مربیان دارند و مسئولان فدراسیون نیز آن را قبول دارند، اما مسائل مالی گریبان همه فدراسیون ها را گرفته است. مسائل مالی دست و پای فدراسیون را برای وارد کردن سیستم های استاندارد جهانی بسته است و از این موضوع نیز همه لطمه خواهند دید. با این وجود باید قدردان فدراسیون تکواندو به خاطر برگزاری لیگ های رده سنی مختلف باشیم و باید همه کمک کنیم تا با رفع شدن مسائل، سخت افزار خود را نیز همراه با بحث فنی ارتقا بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 1495

به "سلطانی: شهرداری ورامین با فاصله قهرمان لیگ برتر تکواندو می شود، برای نایب قهرمانی با کن و دانشگاه آزاد رقابت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی: شهرداری ورامین با فاصله قهرمان لیگ برتر تکواندو می شود، برای نایب قهرمانی با کن و دانشگاه آزاد رقابت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید