زنانه شدن چهره سارا و نیکا ! ، آنها با روسری خداحافظی کردند!

به گزارش مجله سایه، خبرنگاران: سارا و نیکا در تفریح خود به یکی از مکان های بکر ، با نشستن در خیابان عکس گرفته اند در این عکس چهره سارا و نیکا کاملا زنانه شده است.

زنانه شدن چهره سارا و نیکا ! ، آنها با روسری خداحافظی کردند!

سارا و نیکا دوقلو های مرکزی هستند که در 6 قسمت سریال مرکز حضور داشتند. اماسارا و نیکا در آخرین قسمت های فصل ششم سریال مرکز از بازی در این فیلم حذف شدند. سارا و نیکا دوقلو های پرحاشیه ای هستند که در فضای مجازی فعالیت گسترده ای دارند. معروفیت سارا و نیکا از ابتدا در سریال مرکز بوده است اما پس از انتشار فیلم خارج از عرف سارا و نیکا در کنار استخر از ادامه بازی در این سریال کنار گذاشته شدند.

به گزارش خبرنگاران، سنیکا فرقانی عکسی از تفریح خود در فضای مجازی منتشر شده است.

معروفیت سارا و نیکا

سارا و نیکا دوقلوهای سریال مرکز که با این سریال معروفیت رسیدند و در اینستاگرام هم طرفداران و دنبال کننده های زیادی دارند که اغلب جوانان و نوجوان هستند بعد از اینکه از مرکز کنار گذاشته شدند حاشیه های زیادی ایجاد کردند.

این دو در یک لایو اینستاگرامی که مجری زن یکی از برنامه های اینترنتی ایرانی در حال مصاحبه با سارا و نیکا دوقلوهای مشهور سریال مرکز بود مجری این دو دختر کم سن را وارد مسائل حاشیه ای دوستی نامشروع می کند.

سارا و نیکا طرفداران بسیار زیادی در اینستاگرام دارند که بیشتر آنها زیر 18 سال است و طرح چنین مسائلی قطعا اخلاقی نیست. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یک سال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال مرکز به معروفیت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی می کنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

سارا و نیکا عاشق آرایش و دیده شدن!

سارا و نیکا فرقانی خواهران دو قلوی مرکز هستند که از طریق همین سریال هم به معروفیت رسیدند و معروف شدند. اما سارا و نیکا هر چه بزرگ تر و معروف تر شدند علاقه شان به خودنمایی بیشتر شد که البته قطعا در این حین پیشنهادات زیادی هم از طرف پسران داشته اند و همین موضوعات باعث شد تا هر چه مرکز جلو تر رفت دوقلوها مغرور تر و دخترانگی شان کمتر شد.

منبع: رکنا
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 9264

به "زنانه شدن چهره سارا و نیکا ! ، آنها با روسری خداحافظی کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنانه شدن چهره سارا و نیکا ! ، آنها با روسری خداحافظی کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید