علت خداحافظی احسان علیخانی از ماه عسل معین شد

به گزارش مجله سایه، تهران (پانا) - احسان علیخانی، مجری و تهیه کننده تلویزیون با اشاره به انصرافش از فراوری برنامه ماه عسل نوشت، پنج سال است که از ماه عسل استعفا داده است و راضی است برنامه هایی چون جوکر و عصر تازه را در کارنامه کاری اش دارد و تهیه کننده چنین برنامه هایی است.

علت خداحافظی احسان علیخانی از ماه عسل معین شد

احسان علیخانی با اشاره به ساخت برنامه ماه عسل در صفحه اینستاگرامش شرح داد: سال ها ماه رمضان، ماه عسل ساختم، ولی پنج سال شد که استعفا دادم و خداحافظی کردم. دلایل حرفه ای اش زیاد است که طرحش بماند برای روزگاری. ولی شاید یکی از دلایل شخصی برای این تصمیم، احساس مسئولیت شدید برای خودم بود و ناراحتی از تصویر عجیب و غیرواقعی که تعدادی در ذهنشان از من ساخته بودند و توقع غیرمنطقی که از من داشتند که خیلی برایم آزاردهنده بود، برای همین احساس کردم یا باید دیوانه بازی هایم را انتخاب کنم یا ادامه ماه عسل، و چون دیدم قرار است یک بار عمر کنم، دیوانه بازی هایم را انتخاب کردم.

وی اضافه کرد: من در احوالات شخصی و زیست مرسوم و طبیعی خودم، قطعا سرشار از اشتباه، غلط، تناقض و مسائل جدی حل نشده با خودم هستم و گاهی عاجز از سرکشی خودم؛ اما تعدادی شدیدا اصرار دارند که تو را در زندگی شخصی ات، دقیق شبیه تِم و جنس کاری که می سازی ارزیابی نمایند و با همان متر همواره تو را مقدار بگیرند، بدون در نظر گرفتن احوالات شخصی ات، یعنی گذشته ات، دردهایت، رنج هایت، آرزوهایت، اختلال ها، مرض هایی که داری، حسرت هایی که می خوری و تمام آزمون و خطاهایت و… سن که بالاتر می رود، دوست داری بیشتر شبیه خودت باشی حتی به غلط.

علیخانی تاکید نمود: ماه عسل دانشگاه عجیبی برایم بود که من را از یک پسر خام و خُل تبدیل کرد به پسری با مقداری کمتر از خامی و خُلی که در این دانشگاه هم تجدید شدم هم مشروط شدم و گاهی قبول شدم و نمره خوب گرفتم و در آخر، فارغ التحصیل.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 خرداد 1401 بروزرسانی: 8 خرداد 1401 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 11407

به "علت خداحافظی احسان علیخانی از ماه عسل معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت خداحافظی احسان علیخانی از ماه عسل معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید