خداحافظ مدافع سابق تیم شاهین ، تصویری خاص از روزهای فوتبالی سیروس گرجستانی ، چرا از سطح اول فوتبال ایران کنار رفت؟

به گزارش مجله سایه، سیروس گرجستانی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون و بازیکن سابق تیم فوتبال شاهین درگذشت.

خداحافظ مدافع سابق تیم شاهین ، تصویری خاص از روزهای فوتبالی سیروس گرجستانی ، چرا از سطح اول فوتبال ایران کنار رفت؟

با ما سفر کنید و با تور گرجستان از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای تفلیس را ببینید.

به گزارش مجله سایه به نقل از ورزش سه در این روزها که خبر بد کم نیست درگذشت سیروس گرجستانی بازیگر محبوب سینما و تلویزیونی نیز برتلخی اخبار اضافه می نماید. او بیش از 40 سال فعالیت مستمر و جدی در عرصه بازیگری داشت و نقش های خاطره انگیز زیادی از او به یادگار مانده اند. او امروز و در سن 76 سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.

این نکته جالب است که سیروس گرجستانی آنقدر در زمینه بازیگری خبره و قوی بود که کمتر کسی به این فکر می کرد که او زمانی یک دفاع وسط حرفه ای فوتبال بوده است.

  • سیروس گرجستانی درگذشت

سیروس گرجستانی در دوران اوج تیم شاهین در پست دفاع وسط برای این تیم بازی می نموده است. تیمی که بزرگانی مثل همایون بهزادی و حمیدشیرزادگان و بسیاری دیگر از ستاره های تاریخ فوتبال ایران را در خود داشت. ماجرا احتمالا مربوط به حول و حوش دهه چهل است زمانی که شاهینی ها تیم ملی را غرق نموده بودند: آن زمان که دبیرستان بودم چهار سال تیم فوتبال شاهین سابق بودم. خیلی کوبیدم بروم تیم ملی. رفقای من مثل همایون بهزادی و حمید شیرزادگان رفتند تیم ملی و من خیلی ناراحت بودم چرا نرفتم، ولی دیپلم که گرفتم حساب کردم باید کار کنم. ما زیاد دارا نبودیم. پدرم ندار بود. باید از پس مخارج زندگی برمی آمدم. آن زمان باشگاه ها پول نمی دادند. مجبور شدم در آن دورانی که می کوبیدم بروم تیم ملی برم، پی کار باشم تا پول درآورم. این شد که ورزش را کنار گذاشتم و در اداره تئاتر استخدام شدم.

گرجستانی هرچند به تیم ملی فوتبال نرسید و مجبور شد فوتبال را کنار بگذارد اما در بازیگری توانست سال ها در سطح اول حضور داشته باشد. او که در بازیگری و در همان نقش های کوچک ابتدایی توانایی های خودش را نشان داده بود هرچه گذشت و پخته تر نقش های مهم تری را گرفت و تبدیل به یکی از ستاره های تلویزیونی در سال های اخیر شد.

روحت شاد اقای مدافع سابق شاهین.آقای سیروس گرجستانی.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 14 تیر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 3907

به "خداحافظ مدافع سابق تیم شاهین ، تصویری خاص از روزهای فوتبالی سیروس گرجستانی ، چرا از سطح اول فوتبال ایران کنار رفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظ مدافع سابق تیم شاهین ، تصویری خاص از روزهای فوتبالی سیروس گرجستانی ، چرا از سطح اول فوتبال ایران کنار رفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید