خبرنگاران پرونده مالیاتی ترامپ در انتظار محکمه مجازی دیوان عالی آمریکا

به گزارش مجله سایه، نیویورک- خبرنگاران- دیوان عالی آمریکا پس از 2 ماه تعطیلی، جلسات خود را به صورت مجازی برگزار خواهد کرد که یکی از پرونده های بزرگ آن به مالیات دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور مربوط است.

خبرنگاران پرونده مالیاتی ترامپ در انتظار محکمه مجازی دیوان عالی آمریکا

در گزارش روز یکشنبه ان بی سی نیوز آمده است پس از 2 ماه وقفه به خاطر همه گیری ویروس کرونا، دیوان عالی آمریکا روز دوشنبه نشست های شفاهی خود را با استفاده از تکنولوژی قرن 20 برای حل مسایل قانونی قرن 21 از سرمی گیرد.

قضات در اتاق دادگاه حضور نخواهند یافت اما به صورت تله کنفرانسی با حضور وکلای مرتبط هر پرونده و منشی های دادگاه مشارکت خواهند داشت. این نخستین دادگاه دیوان عالی آمریکا به این شکل است.

پس از آنکه وکلا دفاعیات خود را مطرح کردند، قضات سوالات خود را مطرح می کنند که با سوالات جان رابرتس رئیس دیوان عالی شروع می شود و به ترتیب سن دیگر قضات سوالات خود را مطرح می کنند و در نهایت هم نوبت به برت کاونا خواهد رسید.

پرونده های مورد بحث در ماه های مارس و آوریل به خاطر همه گیری به تعویق افتادند؛ تقریبا نیمی از آنها در ماه مه مطرح خواهند شد و مابقی هم به پاییز موکول خواهند شد.

دو تا از بزرگترین پرونده ها شامل دسترسی به مالیات های دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و نقش الکترال هایی که در واقع قالب آرای ریاست جمهوری را معین می کنند، در تاریخ های 12 و 13 ماه مه (22 و 23 اردیبهشت) به بحث گذاشته می شوند.

ساختمان دیوان عالی آمریکا از 12 ماه مارس (22 اسفند 98) به روی عموم بسته شده است اما دادگاه، فعالیت خود را ادامه داده است که منجر به 18 تصمیم شد در حالیکه بیشتر کارکنان و تعداد زیادی از قضات از منزل کار می کردند.

وبلاگ خرید: وبلاگ خرید | این سیستم پیشرفته وبلاگدهی برای فروشگاه های اینترنتی است

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 3865

به "خبرنگاران پرونده مالیاتی ترامپ در انتظار محکمه مجازی دیوان عالی آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پرونده مالیاتی ترامپ در انتظار محکمه مجازی دیوان عالی آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید