جزییات عیدی دولت به دارندگان سهام عدالت ، مردم منتظر واریز چقدر باشند؟

به گزارش مجله سایه، رئیس سازمان خصوصی سازی گفته دومین مرحله از آزادسازی سهام عدالت در روز عید غدیر انجام خواهد شد و مشمولان این سهام علاوه بر 30 درصدی که اکنون می توانند به فروش برسانند قادر به فروش 30 درصد دیگر خواهند بود. احتمالا این خبر همان عیدی دولت به دارندگان سهام عدالت باشد.

جزییات عیدی دولت به دارندگان سهام عدالت ، مردم منتظر واریز چقدر باشند؟

بدین ترتیب افرادی که روش مستقیم را در آزادسازی سهام عدالت انتخاب نموده اند، پس از عید غدیر می توانند علاوه بر 30 درصد قبلی، 30 درصد دیگر و در مجموع 60 درصد از سهام خود را به فروش برسانند.

این در حالی است که هنوز مسائل سهامداران در مورد فروش 30 درصد از سهام برطرف نشده است و آزادسازی 60 درصد سهام عدالت موانع و مسائل بیشتری را ایجاد خواهد نمود.

بخش قابل توجهی از مسائل مردم در فروش سهام عدالت را در گزارش فروش 30 درصد دوم سهام عدالت بخوانید.

اما ارزش سهام عدالت چقدر شده است؟ با توجه به آخرین عملکرد بازار سهام در این هفته، ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی به 19.5 میلیون تومان رسیده که 60 درصد آن معادل 11.7 میلیون تومان می گردد. کسانی هم که ارزش سبد سهام عدالت آنها بیش از یک میلیون تومان بود احتمالا پس از آزادسازی مرحله دوم سهام عدالت با فروش 60 درصد سهام آنها می توانند منتظر واریز حداقل 24 میلیون تومان باشند. اما آیا این بار هم بانک ها و کارگزاری ها عملکردی خواهند داشت که گلایه های متعدد مردم را به همراه داشته باشد؟

آخرین اخبار و گزارش ها درباره سهام عدالت را در صفحه اختصاصی سهام عدالت مجله سایه بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 4803

به "جزییات عیدی دولت به دارندگان سهام عدالت ، مردم منتظر واریز چقدر باشند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات عیدی دولت به دارندگان سهام عدالت ، مردم منتظر واریز چقدر باشند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید