تداوم پایداری شبکه ارتباطی سیستان و بلوچستان پس از طوفان شاهین

به گزارش مجله سایه، به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، نیک محمد بلوچ زهی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان وبلوچستان در مورد وقوع طوفان حاره ای (موسوم به شاهین) در چابهار و شرایط شبکه ارتباطی این استان شرح داد و گفت: تا این لحظه مشکل اختلال گسترده در شبکه ارتباطات سیستان وبلوچستان رخ نداده است و گروه های فنی وزارت ارتباطات برای برطرف مسائل احتمالی در شرایط آماده باش هستند.

تداوم پایداری شبکه ارتباطی سیستان و بلوچستان پس از طوفان شاهین

وی اظهار کرد: طبق آخرین اخبار رسیده از گروه های پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مستقر در منطقه چابهار به غیر از دو سایت که به علت قطعی برق دچار اختلال شده اند مشکل دیگری در شبکه ارتباطاتی استان سیستان وبلوچستان وجود ندارد.

بلوچ زهی اضافه نمود: گروه های فنی و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به سمت منطقه چابهار که احتمال بیشترین مقدار خسارت ها به علت وقوع طوفان حاره ای در آن وجود دارد حرکت نموده اند و آمادگی لازم برای انجام عملیات اضطراری و برطرف هرگونه مشکل ارتباطی در اسرع وقت را دارند. خوشبختانه تا این لحظه هیچ گونه خسارتی رخ نداده است و تمامی تجهیزات زیرساختی در شرایط مناسبی قرار دارند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان و بلوچستان اعلام کرد: اوج طوفان از حوالی ساعت 6 غروب در چابهار شروع و ساعت 10 شب هم از منطقه خارج شده است. تمامی گروه های پشتیبانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان وبلوچستان در تمامی شهرهای این استان در شرایط آماده باش هستند و به مردم اطمینان می دهیم که شرایط لازم برای تداوم پایداری ارتباطات در این استان را فراهم می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 مهر 1400 بروزرسانی: 21 مهر 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 9291

به "تداوم پایداری شبکه ارتباطی سیستان و بلوچستان پس از طوفان شاهین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم پایداری شبکه ارتباطی سیستان و بلوچستان پس از طوفان شاهین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید