تایید صلاحیت 7 هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش مجله سایه، معاون وزیر راه و شهرسازی، بر ضرورت شروع عملیات اجرایی طرح های اقدام ملی فراوری و عرضه مسکن در شهرهای جدید تا اردیبهشت 99 تاکید نمود.

تایید صلاحیت 7 هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان اداری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حبیب اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی، بر انجام فراخوان طرحها، مشخص قیمت ها، دریافت پروانه و مجوزهای لازم و انتخاب پیمانکار، همزمان با ساماندهی متقاضیان ثبت نام شده تاکید نمود و گفت: شرکت های عمران شهرهای جدید باید تا اردیبهشت خود را آماده شروع عملیات اجرایی طرح های اقدام ملی مسکن نمایند.

در ادامه این جلسه، مدیران عامل شهرهای جدید به ارائه گزارشی از مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن واقدامات اجرا شده پرداختند.

بر اساس گزارش های ارائه شده در شهر جدید امیرکبیر در استان مرکزی، از مجموع، هزار و 250 متقاضی، صلاحیت 523 نفر تایید شده است که این تعداد 41.8 درصد مجموع متقاضیان طرح اقدام ملی را در این شهر جدیددر بر می گیرند.

همچنین در شهر جدید سهند در آذربایجان شرقی، از میان 6 هزار ثبت نام نماینده، صلاحیت سه هزار 410 نفر تایید شده است. سهم متقاضیان تایید صلاحیت شده در این شهر جدید 56.8 درصدی از مجموع ثبت نام نمایندگان این طرح است.

در شهر جدید صدرا در استان فارس نیز در مجموع سه هزار و 160 متقاضی از مجموع 6 هزار ثبت نام نماینده واجد شرایط تشخیص داده شده اند که این تعداد برابر با 52.7 درصد مجموع متقاضیان می شوند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 2574

به "تایید صلاحیت 7 هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایید صلاحیت 7 هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید