باشگاه تراکتور مقصر دیدار جنجالی را معرفی کرد: پرسپولیسی ها!

به گزارش مجله سایه، به گزارش خبرنگاران، سایت باشگاه تراکتور نوشت: در پی اتفاقات بازی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام (ره) و نیمه تمام ماندن بازی، باشگاه تراکتور اطلاعیه ای جهت تنویر افکار عمومی صادر کرد که متن آن بدین شرح است:

باشگاه تراکتور مقصر دیدار جنجالی را معرفی کرد: پرسپولیسی ها!

اتفاقاتی در بازی تراکتور و پرسپولیس از سوی عده ای تماشاگر ناشناس رخ داد که مورد تایید این باشگاه نیست و افراد متخلف قطعا ارتباطی با هواداران واقعی تراکتور ندارند. این افراد به حالت مشکوک و صرفا برای ایجاد تنش در ورزشگاه حضور یافته بودند. هیچ کدام از مشوقین باشگاه و رابط شهرستان ها، افراد تنش آفرین را نمی شناختند و به نظر می رسد عده ای برای ضربه زدن به تراکتور در هفته های پایانی لیگ برتر، بین هواداران این تیم حضور یافته بودند.

متاسفانه تعدادی از اعضای تیم رقیب نیز با هدف ماهی گرفتن از آب گل آلود، با رفتار های تنش زا هواداران را تهیج و سکو ها را ملتهب کردند. از جمله این رفتار ها پرتاب سنگ به سمت هواداران از سوی امید علیشاه و مهدی ترابی بود که به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

سوال ما این است که در کجای دنیا بازیکن حریف به هواداران میزبان توهین و سنگ پرتاب می کند؟ چرا نباید به این موضوع رسیدگی شود؟

یقیناً اگر ارکان فدراسیون فوتبال پیش از این برخورد قاطعی با این بازیکن داشتتد، امروز شاهد این شرایط نبودیم و بازیکن مذکور جرأت انجام رفتار هایی که امروز انجام داد را نداشت. جالب است که چنین بازیکنان حاشیه سازی همواره در آن باشگاه در حاشیه امن قرار دارند!

یادآور می شود، امید عالیشاه پیش از این نیز در تبریز و در بازی تیم های توسعه فولاد و پرسپولیس با رفتار های توهین آمیز خود موجب ناراحتی هواداران و بروز تنش شده بود که همین موضوع در اتفاقات بازی اخیر نیز تأثیر داشت.

یادآور می شود که باشگاه تراکتور چندین بازی با حضور هزاران هواداران را مقابل تیم های بزرگی همچون سپاهان، فولاد و ...... بدون مشکل پشت سر گذاشته و اتفاقات بازی مقابل پرسپولیس باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا دست افرادی که قصد آسیب رساندن به اعتبار این باشگاه را دارند، رو شود.

شایان ذکر است که علی رغم تلاش مسؤولان مربوطه و بزرگان تیم به همراه نیرو های انتظامی مستقر در ورزشگاه، جهت فراهم کردن شرایط برای از سرگیری بازی و با وجود نظر داور و نماینده سازمان لیگ برای پیگیری بازی، تیم حریف از حضور در زمین امتناع کرد.

باشگاه تراکتور بلافاصله، مستندات رفتار های ناشایست و غیرحرفه ای اعضای تیم حریف را که منجر به ایجاد تنش در ورزشگاه شد، به ناظر بازی، نماینده فدراسیون و تیم داوری جهت درج در گزارش به کمیته انضباطی ارایه کرده و منتظر بررسی و اعلام نظر این کمیته خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 9 تیر 1401 بروزرسانی: 9 تیر 1401 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 11824

به "باشگاه تراکتور مقصر دیدار جنجالی را معرفی کرد: پرسپولیسی ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه تراکتور مقصر دیدار جنجالی را معرفی کرد: پرسپولیسی ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید