انتقاد عجیب سایت اوکراینی از مهاجم ایران، زاهدی پر از حاشیه است!

به گزارش مجله سایه، به گزارش خبرنگاران، شهاب زاهدی مهاجم ایرانی که در لیگ اوکراین بازی می نماید، پایان به تیم زوریا لوهانسک پیوست. زوریا با شهاب برای فصل آینده به توافق رسیده بود اما باشگاه المپیک در نهایت حاضر شد با دریافت 360 هزار دلار از زوریا، رضایتنامه زاهدی را در همین جابجایی زمستانی صادر کند.

انتقاد عجیب سایت اوکراینی از مهاجم ایران، زاهدی پر از حاشیه است!

زاهدی روز گذشته به صورت رسمی از سوی باشگاه زوریا معارفه شد و این بازیکن در تمرین تیم حضور یافت. با وجود اینکه توانایی زاهدی بر کارشناسان فوتبال اوکراین پوشیده نیست و این بازیکن با به ثمر رساندن هشت گل در نیم فصل نخست لیگ اوکراین در کورس کسب عنوان آقای گلی است اما سایت اسپورت اوکراین در گزارشی انتقادی، از همین حالا به بازیکن ایرانی تیم زوریا و نحوه انتقالش به این تیم تاخته است.

شهاب زاهدی (سمت چپ) و اللهیار صیادمنش دو بازیکن ایرانی زوریا

این سایت ابتدا به نحوه انتقال شهاب از المپیک به زوریا پرداخته و تاکید نموده است که تیم المپیک پول خوبی از این انتقال به جیب زده است.

نویسنده این گزارش در بخشی از مطلب خود افشا نموده است که حضور زاهدی در زوریا در این مقطع زمانی و تحمیل هزینه 360 هزار دلاری به خواسته سرمربی تیم بوده و رئیس باشگاه تمایلی به آن نداشته است: معامله بین دو باشگاه نه تنها به دلیل موقعیت محکم خود بازیکن و روسای باشگاه ها بلکه در درجه اول به دلیل اصرار ویکتور سرمربی زوریا رخ داد. طبق اطلاعات من، این مربی لوهانسک بود که آغازگر اصلی انتقال زاهدی بود. طبق گفته همکارانم که از آنچه اتفاق می افتد آگاه هستند، رئیس باشگاه زوریا مصمم بود بعد از خاتمه فصل بازیکن را به صورت رایگان در اختیار بگیرد یعنی در تابستان اما این ویکتور بود که اصرار داشت اگر این کلمه اینجا مناسب باشد، که باشگاه باید همین حالا بازیکن ایرانی را بخرد.

این سایت همچنین به مسائل خط حمله تیم زوریا اشاره نموده و نوشته است: قبل از انتقال شهاب، زوریا در خط حمله مسائل خاصی را تجربه کرد. برای هلداکی باتجربه به دلایل واضح سخت است که در تمام طول مسابقه با شدت و سرعت زیاد عمل کند در حالی که اللهیار صیادمنش (دیگر بازیکن ایرانی زوریا) فاقد تجربه و اقتدار برای به دست آوردن جایگاهش در ترکیب است… بنابراین در هر صورت، ورود شهاب، مردی کاملاً شکوفا شده تقریباً یک راه چاره ایده آل برای تمام مسائل زوریا در حمله است. این بازیکن، به نوبه خود، انگیزه های اضافی را در قالب فرصتی دریافت می نماید تا جای پای خود را در تیمی که برای کسب سهمیه لیگ اروپا کوشش می نماید به دست آورد و برای کسب عنوان بهترین گلزن فصل رقابت کند.

زاهدی با پیراهن شماره 9 در زوریا بازی می نماید

اما بخش اصلی و عجیب این مطلب به انتقاد نویسنده گزارش از شهاب زاهدی بر می شود: در نیم فصل اول لیگ، همه ما آنقدر شهاب را مورد تحسین و تشویق قرار دادیم (به او بها دادیم) که گاهی این احساس بوجود می آمد که این لیونل مسی یا ابراهیموویچ است که مخفیانه در تاروپود این بازیکن ایرانی است. بدون شک یکی از بهترین گلزنان نیم فصل اول بودن به خودی خود خوشایند است و زاهدی از مهارت ها و توانایی های اساسی بی بهره نیست اما با این وجود آیا قهرمان ما، حداقل سرعت سوپریاها (بازیکن تیم دیناموکیف) و یا تکنیک مارلوس (بازیکن تیم شاختار دونتسک) را دارد؟

نویسنده این مطلب انتقادی پا را فراتر از این گذاشته و ادامه داده است: آیا می دانید شهاب به یک فوتبالیست پروازی معروف است و در اولین فرصت باشگاهش را تغییر می دهد؟ و حرفه او نه غنی و سرشار از کاپ های قهرمانی بلکه غنی از حوادث و حاشیه ها است؟ او سابقه دوپینگ داشته و به همین دلیل یک سال و نیم محروم شد. یعنی باشگاه زوریا نه تنها یک فوتبالیست خوب بلکه یک نوع مشکل را جذب نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 7023

به "انتقاد عجیب سایت اوکراینی از مهاجم ایران، زاهدی پر از حاشیه است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد عجیب سایت اوکراینی از مهاجم ایران، زاهدی پر از حاشیه است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید