امکان ثبت نام برای این گروه از متقاضیان در سامانه یکپارچه فروش خودرو فراهم شد

به گزارش مجله سایه، مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، گفت: شرکت کرمان موتور برای تعدادی از متقاضیان خرید خودرو که در مرحله دوم سامانه یکپارچه، خودرویی به آن ها تعلق نگرفته امکان ثبت نام را فراهم نموده است.

امکان ثبت نام برای این گروه از متقاضیان در سامانه یکپارچه فروش خودرو فراهم شد

به گزارش خبرنگاران، مهدی تقدسی در خصوص طرح نو فروش شرکت کرمان موتور اظهار کرد: این شرکت برای تعدادی از متقاضیان خرید خودرو که در مرحله دوم سامانه یکپارچه، خودرویی به آن ها تعلق نگرفته امکان ثبت نام را فراهم نموده است.

وی اضافه نمود: نکته قابل توجه اینجا این طرح فروش فقط شامل سه درصد از افراد ثبت نام نماینده در مرحله دوم سامانه یکپارچه که خودرویی به آنها تعلق نگرفته و در فهرست انتخابی آنها یکی از محصولات کرمان موتور بوده است می گردد.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، تاکید نمود: همچنان فروش خودرو خارج از سامانه امکان پذیر نیست و شرکت ها باید در چارچوب سامانه نسبت به فروش خودرو اقدام نمایند.

به گفته تقدسی، در خصوص سایر محصولات هم سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، برای تعدادی از متقاضیان خرید خودرو که در مرحله دوم عرضه، خودرویی به آن ها تعلق نگرفت، در شهریور سال جاری حتما باز می گردد و این متقاضیان می توانند در آن مرحله از بین خودروهایی که عرضه می گردد، خودروی مورد نظر خود را انتخاب و در نوبت تحویل خودرو قرار گیرند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 مرداد 1402 بروزرسانی: 14 مرداد 1402 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 15884

به "امکان ثبت نام برای این گروه از متقاضیان در سامانه یکپارچه فروش خودرو فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان ثبت نام برای این گروه از متقاضیان در سامانه یکپارچه فروش خودرو فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید