اعمال قرنطینه چهار روزه در لبنان

به گزارش مجله سایه، دولت لبنان به منظور جلوگیری از شروع موج دوم کروناویروس، اقدام به قرنطینه مجدد کشور به مدت چهار روز خواهد نمود.

اعمال قرنطینه چهار روزه در لبنان

به گزارش مجله سایه، به نقل از خبرگزاری رویترز دولت لبنان پس از کاهش بعضی از محدودیت های اعمال شده به منظور جلوگیری از گسترش کرونا تصمیم گرفته است که از روز چهارشنبه قرنطینه در کشور را تا چهار روز دیگر تمدید کند.

دولت لبنان از اواسط ماه مارس در کشور قرنطینه سراسری اعلام که در هفته گذشته اقدام به کاهش بعضی از محدودیت ها با بازگشایی رستوران ها، سالن های زیبایی و... کرد.

تا به امروز 870 مورد ابتلا به کرونا و 26 فوتی در لبنان گزارش شده است.

روز سه شنبه کابینه دولت لبنان با اعمال قرنطینه به مدت چهار روز دیگر موافقت کرد تا از گسترش و بروز موج دوم شیوع ویروس کرونا در کشور با توجه به کاهش بعضی از محدودیت های در روزهای اخیر جلوگیری به عمل آید.

منال عبدالصمد، وزیر اطلاعات لبنان اعلام نمود که در این چهار روز سوپر مارکت ها و داروخانه ها همچنان باز خواهند بود و تیم هایی از وزارت بهداشت به انجام آزمایش های بیشتر خواهند پرداخت.

وی اضافه کرد که در این مدت دولت به ارزیابی مجدد طرح و برنامه پنج مرحله ای خود برای بازگشایی بخش های مالی و بازگشت به زندگی عادی می پردازد.

فرودگاه بیروت نزدیک به دو ماه است که بسته شده است.

در این قرنطینه که شامل منع آمد و شد شبانه می گردد، نیروهای امنیتی در بعضی خیابان ها به گشت زنی خواهند پرداخت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 3971

به "اعمال قرنطینه چهار روزه در لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال قرنطینه چهار روزه در لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید