استراماچونی: امکان ادامه دادن با استقلال وجود ندارد

به گزارش مجله سایه، سرمربی استقلال می گوید تیمش با شایستگی از سد صنعت نفت آبادان گذشته است.

استراماچونی: امکان ادامه دادن با استقلال وجود ندارد

به گزارش مجله سایه به نقل از ایسنا، آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال بعد از پیروزی پنج بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: می خواهم ابتدا به بازیکنانم یک تبریک فوق العاده بگویم زیرا در این ماه ها صد درصد من را دنبال کردند و همراه من بودند. مدلی که تیم فوتبال بازی می کند، گواه این موضوع است. امروز برابر تیمی بازی کردیم که تنها برابر پرسپولیس و با یک شوت از راه دور شکست خورده بود. امروز نمی دانم چند موقعیت داشتیم پس خیلی خوب بودیم و به بازیکنانم تبریک می گویم.

وی افزود: از سوی دیگر متاسفانه در روزی که همه برای استقلال شادمان هستند، باید بگویم که ما نمی توانیم به این شکل به خانه برویم. شرایطی که در این چند ماه در حال کار کردن هستیم، برای 30 میلیون هوادار احترام آمیز نیست. پذیرفتم که با استقلال قرارداد امضا کنم زیرا این تیم یکی از بهترین ها در آسیا است. من در هر تمرین به بازیکنان فشار می آورم. همه بازیکنان با وجود مسائل با صد درصد توان در تمرینات تلاش می کنند اما چیزی که من اینجا می بینیم، امکان ادامه دادن با این تیم وجود ندارد. خیلی از افرادی که کنار تیم هستند، حتی یک ریال هم دریافتی نداشتند. بازیکنان نیز هیچ دریافتی نداشتند. خیلی از بازیکنان به دلیل مسائل مالی حتی به تمرین نیز نمی توانند بیایند. من در سابقه کاری با مسائل مختلفی رو به رو شدم. در پاناتینایکوس مسائل مختلفی داشتم اما باشگاه با مربیان و بازیکنان رو و صادق بود. من جوابی برای بازیکنانم ندارم. به ما می گویند هفته دیگر درست می شود و برای من ممکن نیست اینگونه ادامه بدهم. اکنون همه می بینید که تیم در داخل زمین چگونه است و بازیکنان صد و پنجاه درصد تلاش می کنند. هواداران و علاقه مندان به تیم باید واقعیت را بدانند. ما هفته گذشته یک تمرین نکردیم زیرا یک زمین در اختیار ما نبود و یک زمین شرایط تمرین نداشت. شاید بخندید اما من بعد از تمرین به خانه رفتم بی آنکه دوش بگیرم. ماندم تا بازی را ببریم زیرا نمی خواستم به کسی بهانه بدهم. قلب من شکسته است و اگر در این دو هفته اتفاقی نیفتد، برای من ادامه راه ممکن نیست.

سرمربی استقلال درباره تعطیلات پیش رو شرح داد: ما بازی سختی را بردیم. شرحات برای من تمام نشده و نمی خواهم صحبتی کنم. اگر بعد از صحبت های من درباره تعطیلات تیم ملی صحبت می کنید، یا به من احترام نمی گذارید یا استقلال.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیش از این با باشگاه صحبت کرده اید و چه کسی را مقصر می دانید، شرح داد: فوتبال قوانینی دارد و من به عنوان آدم حرفه ای در اینجا با کسی دوست نیستم. قوانین از طرف فیفا چیده می شود. من کننده بازیکنانم هستم و خودم را جلو گذاشته ام. بعضی از بازیکنان می خواستند در این 4 ماه حاضر نشوند اما من به بازیکنانم گفتم که شما بازیکن استقلال هستید و با پول یا بی پول باید حضور داشته باشید. کاپیتان تیم ما نیز روی این ذهنیت با بازیکنان کار کرد اما این خیلی زیاد است زیرا در 4 ماه هیچکس دریافتی نداشته است. قطعا یک دلیلی وجود دارد اما کسی به من چیزی نگفته است. نمی خواهم از کسی اسم ببرم. ما حرفه ای هستیم و در دو ماه آخر با کیفیت فوق العاده 7 مسابقه را برنده شدیم. این مشکل قبل از بازی تراکتور بود و من به بازیکنان گفتم باید توان خود را بگذارید و من بعد از شروع تعطیلات برای حل مسائل پیش قدم می شوم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 1348

به "استراماچونی: امکان ادامه دادن با استقلال وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: امکان ادامه دادن با استقلال وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید