گزارش تمرین تیم ملی، غیبت 4 بازیکن و پا به توپ شدن ویلموتس و دستیارانش

تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در غیاب چهار بازیکن این تیم برگزار گردید.

گزارش تمرین تیم ملی، غیبت 4 بازیکن و پا به توپ شدن ویلموتس و دستیارانش

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، دومین روز از تمرینات آماده سازی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از مصاف با کامبوج در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های 2023 چین، امروز (دوشنبه) در زمین شماره دوی آموزشگاه ملی فوتبال برگزار گردید.

تمرین شاگردان ویلموتس با حضور 19 بازیکن از ساعت 16 شروع شد که غایبان تمرین، سیدمجید حسینی، میلاد محمدی، مهرداد محمدی و مهدی طارمی بودند.

از ابتدا دروازه بان ها در غیاب اسپینوزی زیر نظر محمد حبیبی تمرینات اختصاصی را دنبال کردند و 16 بازیکن دیگر نیز در چهار گروه چهار نفره، تمرینات تاکتیکی خود را انجام دادند.

تمرینات تاکتیکی بازیکنان به این صورت بود که گروه های چهار نفره با عبور از موانع، کُنزها، حلقه ها و نیزه هایی که تعبیه شده بود، به سمت چهار مربی تیم ملی حرکت می کردند و سپس وظیفه داشتند ضربات متنوعی را با دو پا و سر به توپ بزنند. در این تمرین، مارک ویلموتس، مانو فریرا، وحید هاشمیان و کوین مینی پا به توپ شدند.

این تمرین پس از 15 دقیقه متوقف شد و بازیکنان کارهای کششی را انجام دادند. پس از 25 دقیقه نیز بازیکنان به استراحت کردن پرداخته و ادامه تمرینات پشت درهای بسته برگزار گردید.

به گزارش خبرنگاران، دیدار ایران - کامبوج در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت های 2023 از ساعت 17 روز پنجشنبه در استادیوم آزادی برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 22 آبان 1398 شناسه مطلب: 920

به "گزارش تمرین تیم ملی، غیبت 4 بازیکن و پا به توپ شدن ویلموتس و دستیارانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین تیم ملی، غیبت 4 بازیکن و پا به توپ شدن ویلموتس و دستیارانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید