کونته با یک فشنگ تهدید به مرگ شد، حفاظت پلیس میلان از سرمربی اینتر

به گزارش مجله سایه، به دنبال تهدید شدن سرمربی تیم فوتبال اینتر به مرگ، پلیس شهر میلان به صورت ویژه او را مورد محافظت قرار داده است.

کونته با یک فشنگ تهدید به مرگ شد، حفاظت پلیس میلان از سرمربی اینتر

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش مجله سایه و به نقل از نشریات گاتزتا دلواسپورت و کوریره دلاسرا، به دنبال ارسال یک نامه تهدید آمیز برای آنتونیو کونته، پلیس شهر میلان به صورت اختصاصی از سرمربی تیم فوتبال اینتر محافظت خواهد نمود. طبق گزارش این دو رسانه ایتالیایی، در پاکت نامه ای که برای کونته ارسال شده علاوه بر نامه که در آن به مرگ تهدید شده، یک فشنگ هم قرار داشت.

این یک شیوه معروف ارعاب در ایتالیا است که اخیراً چندین نفر از سیاستمداران ایتالیایی هم از طریق آن تهدید شده اند. گفته می گردد که یک پرونده برای رسیدگی و تحقیقات درباره عوامل ارسال این نامه تهدید آمیز به کونته به جریان افتاده و پلیس میلان هم مأمورانی را برای حفاظت از وی در خارج از خانه اش و مرکز تمرینی اینتر به کار گمارده است.

با اینکه به احتمال بسیار زیاد این اتفاق می تواند تنها یک شوخی بیمارگونه با سرمربی سابق یوونتوس بوده باشد، مقامات امنیتی ایتالیایی مسئله را جدی گرفته اند تا برای حفاظت از او دست به کار شده اند.

به دنبال انتصاب کونته به عنوان سرمربی اینتر در تابستان امسال، اعتراضاتی از سوی طرفداران تیم فوتبال یوونتوس علیه بازیکن سابق این تیم صورت گرفت که لحن بعضی از آنها هم تهدید آمیز بود. کونته از زمان ترک تورین، در کادر فنی تیم ملی ایتالیا و پس از آن چلسی مشغول به کار شد و پس از مدتی بیکاری، راهنمایی نراتزوری را برعهده گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 1054

به "کونته با یک فشنگ تهدید به مرگ شد، حفاظت پلیس میلان از سرمربی اینتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته با یک فشنگ تهدید به مرگ شد، حفاظت پلیس میلان از سرمربی اینتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید