پرونده خروجی های استقلال با 4 بازیکن اصلی بسته شد

به گزارش مجله سایه، امیر حسین حسین زاده بازیکن جوان و تاثیر گذار فصل گذشته استقلال که از مدت ها قبل کاندیدای حضور در تیم شارلوا بلژیک بود، روز پنجشنبه با انتشار پیامی در فضای مجازی جدایی اش از جمع آبی پوشان را رسماً اعلام نمود و این در حالی است که سرمربی نو آبی پوشان به حفظ این بازیکن برای فصل نو اصرار داشت و حتی خودش هم در این خصوص صحبت هایی با این بازیکن جوان داشت.

پرونده خروجی های استقلال با 4 بازیکن اصلی بسته شد

حسین زاده چهارمین و به احتمال زیاد آخرین بازیکنی از بین بازیکنان اصلی فصل گذشته استقلال است که از این تیم جدا شد. با اینکه در فهرست خروجی های آبی های مرکز اسامی متعددی به چشم می خورد، اما از بین بازیکنان اصلی این تیم تنها 4 بازیکن جدا شده اند که از این جمع تنها 2 بازیکن برخلاف میل مجموعه باشگاه این تیم را ترک نموده اند.

اولین بازیکنی که در انتها فصل بدون جنجال و هیاهو و بر اساس خواسته کادر فنی سابق و موافقت باشگاه از این تیم جدا شد، رودی ژستد بود. مهاجم فرانسوی که تنها یک فصل برای آبی پوشان بازی کرد و با اینکه مهم ترین گل فصل را برای آن ها زد، به علت عملکرد نه چندان مطلوب در خط حمله از این تیم کنار گذاشته شد.

اولین بازیکنی که علیرغم مخالفت باشگاه به طرزی غیر منتظره از استقلال جدا شد، محمد دانشگر بود. دانشگر که در سال های اخیر عملکرد خوبی در خط دفاعی آبی پوشان داشت، خیلی بی سر و صدا و بدون جنجال رسانه ای از استقلال به سپاهان کوچ کرد تا نخستین بازیکنی از بین بازیکنان اصلی این تیم باشد که از جمع آن ها جدا شد.

وریا غفوری با اینکه بار ها از تمایلش برای ادامه همکاری با آبی پوشان اطلاع داد، اما این تمایل یک طرفه منجر به ادامه همکاری او نشد تا کاپیتان آبی پوشان سومین بازیکن از بین بازیکنان اصلی این تیم باشد که در جابجایی غزل خداحافظی از جمع آبی پوشان را خواند.

امیر حسین حسین زاده را می توان یکی از خروجی های جنجالی استقلال دانست. این بازیکن جوان که تنها یک فصل برای آبی پوشان بازی کرد و با درخشش در همین یک فصل نه تنها ملی پوش شد، بلکه مورد توجه تیم شارلوا بلژیک نهاده شد، انتها استقلال را ترک کرد تا پس از ژستد، دانشگر و غفوری چهارمین بازیکن اصلی این تیم باشد که در فصل بیست و دوم آبی ها را همراهی نمی کند.

چند بازیکن دیگر از جمله امین قاسمی نژاد، متین کریم زاده، رضا آذری، فردین رابط، آرش داجیلری، سینا خادم پور و… هم در فهرست خروجی آبی ها قرار دارند که این ها عمدتاً یا به صورت قرضی در تیم های دیگر بودند و یا جایی در بین بازیکنان اصلی این تیم در فصل گذشته نداشتند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 مرداد 1401 بروزرسانی: 7 مرداد 1401 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 12204

به "پرونده خروجی های استقلال با 4 بازیکن اصلی بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده خروجی های استقلال با 4 بازیکن اصلی بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید