هجوم طرفداران سرخابی به اینستاگرام شیخ دیاباته!

به گزارش مجله سایه، در ساعات گذشته و در حالی که همچنان خبر پیوستن شیخ دیاباته مهاجم سابق تیم استقلال به باشگاه پرسپولیس به طور جدی از سوی رسانه ها دنبال می گردد طرفداران سرخابی تیم های مرکز بیکار ننشستند. شیخ دیاباته در دو فصل نوزدهم و بیستم برای استقلال مجموعاً 33 بار در لیگ برتر به میدان رفت و پیروز شد با 15 گل در لیگ نوزدهم و دو گل در لیگ بیستم 17 بار برای تیم گلزنی کند. گروه زیادی از طرفداران استقلال و پرسپولیس با حضور در صفحه منسب به شیخ دیاباته زیر آخرین پست این بازیکن که مربوط به شنبه، 24 اسفند 1398یعنی 2 سال و 5 ماه و 15 روز قبل میگردد کامنت های مختلفی را با مضمون های متفاوت منتشر کردند تا تعداد کامنت ها به مرز 14 هزار عدد برسد.

هجوم طرفداران سرخابی به اینستاگرام شیخ دیاباته!

*تعدادی از هواداران استقلال با اشاره به خوش آمد گویی های پرسپولیسی ها به شیخ دیاباته یادآور می شدند در روز هایی که این بازیکن عضو تیم استقلال بود چطور او را مورد تمسخر قرار می دادند و مطالبی را درباره او در صفحات مجازی می نوشتند. این عده نوشتند: بازیکنی که امروز برایش فرش قرمز پهن نموده اید همان مهاجمی است که وقتی در استقلال بود او را مسخره می کردید.

*گروه دیگری از هواداران استقلال در صفحه شیخ دیاباته نوشتند: این بازیکن را جذب نکنید، چون به محض اینکه یک روز از وعده باشگاه برای پرداخت پولش بگذرد ناگهان مصدوم می شود. در واقع استقلالی ها با تجربه اتفاقات مربوط به شیخ دیاباته در زمان حضورش در استقلال از این طریق به پرسپولیسی ها هشدار می دادند. البته این موضوع از سوی بسیاری از هواداران پرسپولیس هم به مسئولان باشگاه پرسپولیس هشدار داده شده بود.

*جمع دیگری از هواداران استقلال با اشاره به خوش اخلاق بودن دیاباته از اینکه این بازیکن دوباره به ایران برمی شود و قرار است در پرسپولیس بازی کند ابراز خوشحالی کردند و گفتند: چه خوب است که دیاباته با اخلاق خوبش دوباره به فوتبال مان برشود. فرقی نمیکند که قبلا در استقلال بوده، حالا در پرسپولیس بازی می نماید.

*تعداد دیگری از هواداران استقلال با اشاره به خرید های خارجی خوب سال های اخیر این تیم به هواداران تیم آبی مرکز پیغام می دادند: اجازه بدهید شیخ دیاباته به پرسپولیس برود تا آن ها هم طعم داشتن یک بازیکن خوب خارجی را بچشند. این بنده خدا ها فکر می نمایند مهاجم خوب یعنی تمیروف.

*گروه دیگری از هواداران استقلال هم در صفحه شیخ دیاباته با ابراز ناراحتی از اینکه می خواهد به تیم رقیب استقلال به پیوندد از او درخواست می کردند حالا که می خواهد از استقلال برود باید عکس های خودش با پیراهن استقلال را از صفحه اش پاک کند. این درخواست از سوی پرسپولیسی ها هم مطرح شده بود که نباید عکسی با لباس آبی در صفحه اش داشته باشد.

*صد ها قلب آبی و قلب قرمز از دیگر کامنت های صفحه شیخ دیاباته است که تعیین می نماید در روز های اخیر به کانون توجه هواداران دو تیم قرمز و آبی مرکز تبدیل شده است.

ناگفته نماند؛ درباره این مهاجم و پیوستنش به پرسپولیس خبر می رسد این موضوع در مراحل پایانی و نهایی قرار گرفته است، اما هنوز اتفاق رسمی رخ نداده است.

منبع: خبر ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 9 شهریور 1401 بروزرسانی: 9 شهریور 1401 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 12607

به "هجوم طرفداران سرخابی به اینستاگرام شیخ دیاباته!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هجوم طرفداران سرخابی به اینستاگرام شیخ دیاباته!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید