نمرات دانشجویان 48 ساعت پس از امتحان اعلام می گردد، تغییر در شهریه دانشجویی با نظر هیأت امناء

به گزارش مجله سایه، رئیس اتحادیه دانشگاه های غیرانتفاعی با بیان اینکه نمرات دانشجویان دانشگاه های غیرانتفاعی 48 ساعت پس از برگزاری امتحان، توسط اساتید تعیین می گردد، گفت:دانشجویان 48 ساعت پس از دریافت نمره، می توانند به نتیجه آزمون خود اعتراض نمایند.

نمرات دانشجویان 48 ساعت پس از امتحان اعلام می گردد، تغییر در شهریه دانشجویی با نظر هیأت امناء

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

علی آهون منش رئیس اتحادیه دانشگاه های غیرانتفاعی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله سایه، با بیان اینکه نمرات دانشجویان این دانشگاه 48 ساعت پس از برگزاری امتحان اعلام می گردد، گفت: 48 ساعت پس از برگزاری هر یک از امتحانات، دانشجویان می توانند نمرات خود را در سایت دانشگاه مشاهده نموده و همچنین تا 48 ساعت بعد مجوز اعتراض به نمرات خود را دارند. این در حالی است که پس از اعلام نمرات، بین 10 تا 15 روز نمره نهایی دانشجویان اعلام خواهد شد.

ثبت نام نیم سال بعدی تحصیلی پس از اعلام نمرات نهایی

وی اضافه کرد: دانشجویان دانشگاه های غیرانتفاعی برای ثبت نام در نیم سال بعدی تحصیلی می توانند پس از اعلام نمرات نهایی، از سوی اساتید دانشگاه به وسیله سایت الکترونیکی دانشگاه یا با مراجعه حضوری به آکادمی های خود نسبت به ثبت نام نیم سال بعدی تحصیلی اقدام نمایند.

تغییر در شهریه دانشجویان بین 15 تا 25 درصد است

آهون منش توضیح داد: تغییر در شهریه دانشجویان در نیم سال بعدی بین 15 تا 25 درصد خواهد بود که میزان افزایش شهریه نیز به مصوبه هیأت امنای هریک از مؤسسات و آکادمی های غیرانتفاعی بستگی دارد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 3ye.ir شناسه مطلب: 4497

به "نمرات دانشجویان 48 ساعت پس از امتحان اعلام می گردد، تغییر در شهریه دانشجویی با نظر هیأت امناء" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمرات دانشجویان 48 ساعت پس از امتحان اعلام می گردد، تغییر در شهریه دانشجویی با نظر هیأت امناء"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید